Horoskop miłosny tygodniowy 25-31 sierpnia

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/adamkontor Horoskop miłosny tygodniowy 25-31 sierpnia

Astrologia na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 05.09 - 11.09. Dla tych znaków zodiaku wstanie nowy świt i zaświeci słońce

2022-09-04 14:34

Horoskop tygodniowy dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku. Nowy tydzień to nowe wyzwania. Zobacz, czy podczas najbliższych dni gwiazdy będą Ci sprzyjać. Które ze znaków zodiaku mogą liczyć na przychylność losu, a które będą musiały mierzyć się w nowymi problemami. Sprawdź swój horoskop tygodniowy. Co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop tygodniowy 05.09. – 11.09

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Zrobisz zdecydowany krok w tył w pewnej relacji. Nie będziesz chciała całkowicie jej zamykać, ale odsunąć się w celu przemyślenia, czego chcesz dalej.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Masz świadomość posiadanych umiejętności, kompetencji i możliwości, jednak wstrzymasz się od działania. Pewne ruchy zrobisz w kolejnym tygodniu, a teraz się poprzyglądasz.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Niektóre Bliźnięta obawiając się spadek wartości swoich oszczędności, podejmą decyzję o ich zainwestowaniu. Zastanawiać się będą nad przedmiotem i długością inwestycji.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Zadbaj o zdrowie i prawidłową profilaktykę. Możliwe poważne infekcje dolnych dróg oddechowych, a także złamania, zwichnięcia lub skręcenia kończyn dolnych.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

W tym tygodniu Twoja naiwność osiągnie najwyższy poziom, za co niestety srogo zapłacisz. Wyjdziesz z tej dziwnej sytuacji dopiero w przyszłym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Chwilowo stracisz kontakt z bliską ci osobą. Człowiek ten nie będzie odbierał Twoich połączeń i odpisywał na wiadomości. Da znak życia dopiero w okolicach weekendu.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Ktoś z Twojego otoczenia, kto od dawna przygląda się Twoim działaniom będzie się na Tobie wzorował. Tylko uważaj, bo za chwilę ta osoba będzie kradła Twoje pomysły.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Przed Tobą kolejny trudny tydzień pod względem finansów. Klientów w Twojej firmie będzie jak na lekarstwo, co zmotywuje Cię do poszukiwania nowych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Twoja bezpośredniość i cięty język mogą kogoś skrzywdzić. Jeśli bez autokontroli wypowiesz o dwa słowa za dużo, trudno będzie Ci Twojego rozmówcę przekonać do siebie.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Dostrzeżesz światełko w tunelu. Ktoś wyjdzie do Ciebie z atrakcyjną propozycją, na której będziesz mogła sporo zarobić. Prawdopodobnie szybko podejmiesz decyzję na TAK.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Zniecierpliwiona zdecydujesz się przejąć inicjatywę w relacji, choć to powinien partner zrobić. Ten krok będzie Cię sporo kosztował, to ten pan odsunie się od Ciebie.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Nie będziesz chciała dłużej stać w miejscu i znajdziesz sposób, aby ruszyć do przodu. Wyjdziesz do świata z przekonaniem, że marzenia są po to, aby je realizować.

.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Narodowe czytanie - Ballady i Romanse w Przeworsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany