Horoskop na weekend 31 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023. Co czeka Cię w sylwestra i Nowy Rok

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Wiosna 2023 pogrzebie nadzieje tego znaku zodiaku. Przepowiednia mówi o oceanie łez, a horoskop zwiastuje męczarnie. Który znak zodiaku czeka gehenna?

2023-02-24 10:35

Horoskop na wiosnę 2023 przepowiada, że jeden z dwunastu znaków zodiaku może dopaść wiosenne przesilenie. Spadnie jego energia oraz chęć angażowania się. Niestety będzie to mieć ogromne przełożenie na to, co przyniesie przyszłość. Na horyzoncie pojawią się czarne chmury, a los zgotuje nieoczekiwane kłopoty. Ten znak zodiaku poczuje niewyobrażalne zmęczenie, a jego relacje z bliskimi mogą uleć pogorszeniu. Jeżeli na czas nie zareaguje, to pewne kontakty na zawsze pozostaną utracone. O jakim znaku zodiaku mówi astrologia?

Przepowiednia z horoskopu zwiastuje problemy dla tego znaku zodiaku. Musi zacząć szybko działać

Astrologia mówi, że nadchodząca wiosna 2023 może być odczuwalna dla niektórych znaków zodiaku. Pojawi się przemęczenie i przebodźcowanie emocjami ze świata zewnętrznego. Szczególnie jeden znak powinien mieć się na baczności. Horoskop szykuje dla niego nieoczekiwanie problemy, które w połączeniu ze spadkiem energii mogą przerodzić się w prawdziwe trzęsienie ziemi. Mowa o zodiakalnym Koziorożcu. Zgodnie z horoskopem na wiosnę 2023 może on odczuwać spadek chęci do działania i brak motywacji. Niestety, przepowiednia wskazuje, że w tym okresie mogą pojawić się trudności w życiu zawodowym. Koziorożec może przenosić negatywne emocje z pracy do domu, przez co ucierpi jego związek. Brak zaangażowania i skupienie się jedynie na własnych problemach może sprawić, że relacja miłosna Koziorożca zawiśnie na włosku. Zostanie on oskarżony o nieczułość i niezauważanie potrzeb partnera lub partnerki. Koziorożec będzie czuł się tym wszystkim przytłoczony i może odpuścić sobie walkę o drugą połówkę. Gwiazdy wskazują, że decyzja, jaka zostanie przez niego podjęta będzie mieć wpływ na dalsze życie. Warto zacisnąć zęby i stawić czoła problemom, wtedy wszystko ma szansę się jeszcze pozytywnie ułożyć, w innym przypadku Koziorożec może skończyć wylewając morze łez i zastanawiając się nad swoimi błędami. 

Zobacz także: Najgorszy miesiąc dla znaków zodiaku według astrologii wciąż przed nami. Horoskop wskazuje że ucierpimy wtedy wszyscy. Najgorszy miesiąc w 2023 roku

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Wiosna idzie! Pierwsze krokusy już zakwitły w Szczecinie

Kiedy nasze przyziemne sprawy są ważniejsze od "ratowania świata"?

Posłuchaj jak budować wokół siebie piękną rzeczywistość i nie przenosić własnych frustracji na najbliższych!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany