18. KOLEJKA EKSTRAKLASY

Już w piątek startuje 18. kolejka Ekstraklasy. W piątek Lechia Gdańsk zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, a w sobotę zobaczymy pojedynek Arki Gdynia z Wisłą Płock. Gdzie możemy obejrzeć transmisje meczó…

dodano 30-11-2017

Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:1 w 18. kolejce Ekstraklasy. Niebiescy byli zdecydowanie lepsi i dzięki zwycięstwu awansowali na 4. miejsce w tabeli. Bohaterem Mariusz Stępiński: 20-latek zdobył swoją…

dodano 2-12-2015

Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na wyjeździe aspiruący do gry w europejskich pucharach Ruch Chorzów, dzięki czemu, przyajmniej na chwilę, opuściło przeostatnie miejsce w tabeli. Gola na wagę trze…

dodano 28-3-2014

- Kilka chwil przed bramką stanąłem oko w oko z Duszanem Kuciakiem i zostałem powalony przez bramkarza Legii. Słowak kazał mi wstawać, bo jego zdaniem nie było faulu. Następnym razem noga już mi nie …

dodano 3-12-2013

Ruch Chorzów po bardzo emocjonującym meczu pokonał u siebie Cracovię Kraków 3:2. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, ponadto mieliśmy dwa rzuty karne. Goście nie zdołali przełamać złej passy przy …

dodano 1-12-2013

Ruch i Cracovię w tabeli Ekstraklasy dzieli zaledwie punkt, co jest najlepszym dowodem jak ważny jest to mecz dla obu drużyn. Zwycięzca może zbliżyć się do czołówki. Transmisję na żywo w TV przeprowa…

dodano 1-12-2013