7 ODCINEK

Kto by to pomyślał! W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" byliśmy świadkami skandalu o zabarwieniu rasistowskim. Wszystko to za sprawą tancerza Łukasza Czarneckiego (26 l.), który jest partnerem Pat…

dodano 19-10-2010

Dziś 7. odcinek programu "Taniec z gwiazdami". Zgodnie z naszymi prognozami, z programu odpadł Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska. Cudem dalej przeszła Edyta Górniak i Dorota Zawadzka. Jedna z nic…

dodano 17-10-2010

Sobotni, 7. odcinek show TVN "Mam talent" był ostanim kiedy na castingach wyłoniono uczestników do dalszego etapu programu. Jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińsk…

dodano 17-10-2010

"Mam talent" to reality show TVN z udziałem Kuby Wojewódzkiego. Transmisja 7. odcinka rozpoczęła się dziś o godzinie 20.00, program za darmo w internecie dostępny będzie za ok. 3 dni na stronie vod.o…

dodano 16-10-2010

Mariusz Pudzianowski (33 l.) kolejny raz udowodnił, że ma tak samo wielkie poczucie humoru, jak on sam. Siłacz w show "Tylko nas dwoje. Just the two of us" wyglądał jak rasowy gej, i znów zaskoczył w…

dodano 10-5-2010

Za nami siódmy, półfinałowy odcinek "Tylko nas dwoje. Just the two of us". Z pięciu par zostały już tylko trzy. W poprzednim, szóstym odcinku odpadł Jacek Wójcicki wraz ze swą uczennicą, Miss Polonia…

dodano 8-5-2010

7. odcinek XI edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami. Tydzień temu odpadł Maciej Friedek wraz z Blanką Winiarską. W bieżących, siódmym odcinku, pary tańczyły do piosenek znanych z hitów filmowych. Z prog…

dodano 3-5-2010