FILMY KRĘCONE W LUBLINIE

Największe gwiazdy polskiego kina, mistrz komedii oraz Lublin. To połączenie to film Volta, który w minione wakacje kręcony był w naszym mieście. W najbliższe trafi na ekrany kin!

dodano 27-4-2017

Film 3D “Lublin przyszłości” przedstawiający wizję przyszłości Lublina ma szansę powstać w mieście. Projekt przedstawia ewolucję od początków istnienia miasta aż do po przyszłości.  

dodano 5-10-2016

Na ulicach Lublina rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Juliusza Machulskiego „Volta”. Do miasta zawitały gwiazdy! Wśród nich: Olga Bołądź, Andrzej Zieliński i Aleksandra Domańska.

dodano 29-8-2016

Historia miłości w niełatwych czasach, dwojga ludzi po różnych stronach barykady. To wszystko w obliczu mordu tysięcy niewinnych ludzi. Do sieci trafiła kolejna zapowiedź.  

dodano 15-7-2016

Z okazji jubileuszu Lublina film otrzyma dofinansowanie, miasto zagra główną rolę, a na zdjęcia przyjadą największe polskie gwiazdy. Zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.  

dodano 12-5-2016

Na światło dzienne wyszedł pierwszy zwiastun filmu „Wołyń”. Jak Smarzowski pokazał Lublin?

dodano 27-4-2016

Panoramy i zaułki, które choć w Lublinie nie zawsze pokazują nasze miasto. Znacie wszystkie filmy, które były tutaj kręcone? Zobaczcie nasze zestawienie!

dodano 16-1-2016