INWESTINTHEWEST AZS AJP GORZÓW

Tym razem zawodniczki InwestInTheWest Enei Gorzów zmierzą się na wyjeździe z ekipą KP Brno. Czy uda im się ponownie wygrać? Szanse na to są spore.

dodano 6-11-2019

Koszykarki AZS UMCS Lublin pokonały przed własną publicznością InvestInTheWest Gorzów Wielkopolski 88:81. Zwycięstwo pozwoliło Pszczółkom wskoczyć na 8 miejsce w tabeli Energa Basket Ligi.

dodano 27-1-2019

Już dzisiaj (sobota) wyjątkowe wydarzenie czeka na fanów gorzowskiej koszykówki.

dodano 6-10-2018

Akademiczki nie były faworytkami tego spotkania a jednak po szalonym meczu ograły CCC 91 do 83. Po świetnej pierwszej połowie, akademiczki dały się dogonić gospodynią w trzeciej kwarcie. Końcówka mec…