kosmita

Stany Zjednoczone. Spotkanie z zielonymi kosmitami coraz bardziej możliwe! Naukowcy z NASA poinformowali, że odkryli wodę w kosmosie. Jej obecność stwierdzono za pomocą Kosmicznego Teleskopu Hubble...

dodano 5-12-2013

Tajemnicze morderstwa, duchy zamieszane w przestępstwa i mutanty atakujące ludzi... Legendarne "Z Archiwum X" powraca na ekrany!

dodano 16-10-2013

Ni to kapusta, ni to huba... w dodatku pachnie wodą kolońską. Gdy chorwaccy grabarze przypadkowo wykopali to cudo na cmentarzu w Medimurje, oniemieli.

dodano 23-8-2013

Simon Parkes był statecznym radnym amerykańskiego miasteczka Whitby, szanowanym mężem i ojcem trójki dzieci. Nikt nie wiedział, że ukrywa przed światem mroczny sekret.

dodano 2-8-2013

Chciała spokojnie zjeść swoje skrzydełka kurczaka, ale w środku posiłku porwali ją kosmici. Ta krępująca sytuacja powtarza się za każdym razem, gdy sięga po drób.

dodano 1-8-2013

Kosmici wrócili do Czelabińska! Po pamiętnym deszczu meteorytów, który w lutym zdewastował miasto, plotkowano, iż powstał on po zderzeniu kosmicznej skały z latającym spodkiem.

dodano 18-6-2013

Gdy wydaje się, że scjentolodzy nie mogą być już bardziej szaleni, oni wymyślają coś nowego! Rąbka tajemnicy znów uchylił badacz sekty Lawrence Wright. Wcześniej, jak pisaliśmy, ujawnił kontrakt ...

dodano 18-1-2013

Tysiące ludzi twierdzi, że kosmici uprowadzili ich z szosy, parkingu lub sypialni na pokład UFO. Tam pobierali wycinki tkanek, wszczepiali implanty i wbijali długie igły.

dodano 15-7-2011

Pracujący dla armii fizyk, w sektorze S-4 Strefy 51 widywał latające spodki. Inni pracownicy Strefy 51 twierdzą, że są tam kosmici - żywi, martwi i skrzyżowani z ludźmi.

dodano 17-6-2011