KUL LUBLIN

Do matury zostały już tylko 3 miesiące, ale nie jest jeszcze za późno na powtórkę materiału. Usystematyzowanie wiedzy proponuje Katolicki Uniwersytet Lubelski. Sprawdźcie szczegóły tej bezpłatnej i p…

dodano 13-2-2020

Katolicki Uniwersytet Lubelski w nietypowy sposób promuje historię uczelni i Lublina. "Uniwersytet" to planszowo-karciana gra edukacyjna. Jej uczestnicy wcielają się w rolę studentów KUL-u z czasów p…

dodano 10-2-2020

Kampus Główny KUL ewakuowany. Wszystko przez informację i podłożeniu bomby w budynku uczelni. To nie pierwszy taki alarm w ostatnich tygodniach.

dodano 25-2-2019

Tym razem niebezpieczny ładunek miałby zagrażać budynkom akademików KUL – przy ul. Konstantynów i Niecałej. Ewakuowano mieszkańców i studentów.

dodano 20-2-2019

To był finał koncertów w ramach tegorocznych Dni Kultury Studenckiej w Lublinie. Drugi dzień KULturaliów to m.in. występy zespołów: Kamp!, Myslovitz i Voo Voo. Zobaczcie!

dodano 26-5-2018

Katolicki Uniwersytet Lubelski ma nowe obiekty sportowe. Powstały na kampusie na Poczekajce. Mają służyć nie tylko studentom, ale też mieszkańcom miasta.

dodano 12-12-2017

Lata męki, cierpień, nauki i nareszcie nadchodzi ten dzień, ukończenia studiów. Żacy z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego są radością na absolutorium ujmują internautów. Muzyka porwała nawet profe…

dodano 30-6-2017

Do matury zostało już zaledwie kilka dni. Maturzyści z Lublina, którzy wciąż mają braki mogą ratunku szukać na KUL. Uniwersytet przygotował szybkie powtórki!

dodano 26-4-2017

Niż demograficzny najbardziej odczuwalny jest na studiach II stopnia. KUL zamyka m.in. wiedzę o teatrze, nauki o rodzinie, ekonomię i socjologię. Niewielu chętnych było też na kulturoznawstwo , matem…

dodano 5-10-2016

Katolicki Uniwersytet Lubelski z nowym, nowoczesnym obiektem. Na kampusie przy ul. Konstantynów działa gmach naukowo-badawczy Interdyscyplinarnego Centrum Badań Naukowych. 

dodano 24-11-2015

Pierwsze wyniki rekrutacji już za nami, jednak na uczelniach wciąż są wolne miejsca. Kandydaci na studia często składają dokumenty na kilka kierunków, ostatecznie decydując się na jeden z nich.

dodano 3-8-2015