LEGIA ZAWISZA

Zawisza nie dał rady Legii w Warszawie. Szkoleniowiec beniaminka Ryszard Tarasiewicz i pomocnik Jakub Wójcicki oceniają przegrany 0:2 występ przeciwko mistrzowi Polski na Łazienkowskiej. Zobacz, co p…

dodano 27-4-2014

Legia Warszawa pokonała u siebie Zawiszę Bydgoszcz 2:0 w 31. kolejce Ekstraklasy. Zobacz, co po meczu powiedział Marek Saganowski, który strzelił zwycięskiego gola dla mistrza Polski.

Legia wygrała z Zawiszą Bydgoszcz 2:0 w 31. kolejce Ekstraklasy. Zobacz, co na konferencji prasowej po meczu powiedział norweski trener lidera ligi - Legii.

To Michał Żyro (22 l.) przerwał męczarnie Legii w starciu z Zawiszą (2:0), strzelając w 70. minucie bramkę. A potem młody pomocnik zaliczył jeszcze piękną asystę. Ale na ustach wszystkich kibiców z Ł…