MURRAY

Na mundialu w Brazylii pełno jest dziennikarek z całego świata. Redakcje i telewizje starają się przyciągnąć jak największą rzeszę widzów, wysyłając do Kraju Kawy swoje najładniejsze reporterki. Nie …

dodano 7-7-2014

Brytyjski tenisista Andy Murray, obecny numer 3 światowego rankingu ATP, zrezygnował z występu w listopadowych finałach ATP Masters World Tour w Londynie, w których bierze udział ośmiu najlepszych te…

dodano 9-10-2013

Stany Zjednoczone. Żona burmistrza małego miasteczka przeżywa dramat! Kłują ją i łaskoczą gigantyczne wąsy jej dostojnego męża.

dodano 6-7-2012

W finale turnieju ATP Masters 1000 w Miami  Novak Djoković pokonał Andy Murraya  6:1, 7:5.

dodano 2-4-2012

Andy Murray pokonał JapończykaKei Nishikori 6:3,6:3, 6:1 i awansował do półfinału Australian. Zostało w nim jeszcze jedno miejsce dla zwycięzcy pojedunku Djokovic - Ferrer.