PORADNIK FINANSOWY

Nietrudno pogubić się w gąszczu kruczków prawnych, które czyhają na nas w umowach. Zanim zdecydujemy się na usługę finansową, warto dokładnie sprawdzić, co podpisujemy.

dodano 6-10-2015

O nasze prawa i bezpieczeństwo naszych finansów dbają specjalnie powołane instytucje. Podpowiemy ci, gdzie zwrócić się o pomoc, gdy np. niepokoją cię zapisy w umowie kredytowej lub kondycja twojego b…

dodano 7-3-2014

Coraz częściej korzystamy ze smartfonów i tabletów, żeby płacić za zakupy. Płatności mobilne zdobywają wśród Polaków coraz więcej zwolenników.

dodano 17-1-2014

Nie musisz już nosić ze sobą portfela z gotówką i kartami płatniczymi. Teraz wystarczy wziąć z domu telefon. Zapłacisz nim za zakupy w sklepie i Internecie, wypłacisz pieniądze z bankomatu, sprawdzis…

dodano 10-1-2014

Ponad trzy czwarte Polaków posiada konto osobiste. Korzystanie z rachunku w banku to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale także możliwość korzystania z wielu bonusów, które otrzymują ich posiadacze.

dodano 3-1-2014

Polacy coraz chętniej korzystają z różnych form obrotu bezgotówkowego. To wygoda, oszczędność czasu, redukcja kosztów oraz bezpieczeństwo.

dodano 27-12-2013

Już niemal od pół wieku płatności kartami konkurują z gotówką na świecie. Wygoda i bezpieczeństwo tego pierwszego sposobu dokonywania transakcji przekonują coraz większą liczbę Polaków.

dodano 20-12-2013

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego może być sposobem na zapewnienie sobie godnego życia po zakończeniu aktywności zawodowej.

dodano 3-12-2013

Pieniądze nie powinny leżeć bezczynnie, tylko dla nas zarabiać. Nawet w czasach kryzysu. W jaki sposób? To już zależy od tego, czy chcemy zaryzykować i zarobić więcej, czy też zadowolimy się mniejszy…

dodano 17-9-2013

Wiele osób marzy o założeniu własnej firmy. Ale już na wstępie stają przed wyborem sposobu prowadzenia biznesu. Mają do dyspozycji kilka form.

dodano 18-1-2013