RONNIE O'SULLIVAN

To nie pierwszy przypadek, kiedy problemy mentalne torpedują karierę zawodniczą jednego z najsłynniejszych sportowców na świecie. Wybitny snookerzysta Ronnie O'Sullivan poinformował, że nie będzie br…

dodano 14-11-2023

Mark Selby został nowym mistrzem świata w snookerze. W finale rozgrywek Anglik pokonał swojego rodaka Ronniego O'Sullivana 18:14.

dodano 6-5-2014

Ronnie O'Sullivan pokonał w finałowym spotkaniu MŚ w Crucible Theatre Barry'ego Hawkinsa 18:12 i obronił wywalczony przed rokiem tytuł mistrza świata. Anglik jest pierwszym zawodnikiem od 1996 roku, …

dodano 7-5-2013

"The Rocket" po raz czwarty w karierze wywalczył tytuł mistrza świata w snookerze. W finale rozgrywanych w Crucible Theatre zawodach pokonał Alistera Cartera 18-11.

dodano 8-5-2012

Dziś Kacper Filipiak (15 l.) rozpoczyna udział w turnieju PTC 8. Przed wylotem do Irlandii Polak miał okazję potrenować pod okiem samego Ronnie O'Sullivana (36 l.).