SEBASTIEN LOEB

Robert Kubica wrócił do ścigania. W listopadzie startuje w dwóch rajdach. Jego nowy samochód to sportowy Citroen C4 WRC. Oprócz polskiego kierowcy sukcesy w tym aucie odnosił utytułowany francuski ki…

dodano 24-11-2012

7-krotny rajdowy mistrz świata w rajdach samochodowych Sebastien Loeb stworzył własny zespół wyścigowy.

dodano 2-11-2011

Na finiszu Rajdu Akropolu Sebastien Ogier pojechał kapitalnie i ograł imiennika Sebastiena Loeba o 10,5 sekundy

dodano 20-6-2011

Broniący tytułu mistrza świata Sebastien Loeb (37 l., Citroen DS3 WRC) po dwóch niedzielnych odcinkach specjalnych prowadzi w 57. Rajdzie Grecji.

dodano 19-6-2011

Sebastien Loeb jadący citroenem C4WRC wygrał Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundę tegorocznych rozgrywek.

dodano 16-11-2010

Rajd Bułgarii, siódmą rundę tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata, wygrał Sebastien Loeb na citroenie C4 WRC.

dodano 13-7-2010

Czwartą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajd Turcji, wygrał broniący tytułu sześciokrotny mistrz świata Sebastien Loeb na citroenie C4 WRC.

dodano 20-4-2010

Trzecią rundę Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajd Jordanii, wygrał Sebastien Loeb w citroenie C4 WRC.

dodano 6-4-2010

Przedostatnią rundę tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajd Hiszpanii, wygrał Sebastien Loeb na citroenie C4 WRC, przed swoim kolegą z zespołu Dani Sordo.

dodano 6-10-2009

O końcowej klasyfikacji w rajdzie Australii, dziesiątej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata, rozstrzygnęły nie zmagania uczestników na trasie, ale warunki techniczne.

dodano 8-9-2009

Pięciokrotny mistrz świata w rajdach samochodowych, Francuz Sebastien Loeb (35 l.), potwierdził zainteresowanie startami w wyścigach Formuły 1.

dodano 26-8-2009

Pięciokrotny mistrz świata w rajdach samochodowych, Sebastien Loeb przyznał w sobotę, że zastanawia się nad spróbowaniem swoich sił w Formule 1.