WORD SZCZECIN

W kraju trwa oddolny protest egzaminatorów. Pracownicy WORD-u domagają się zmiany systemu egzaminowania i wysokości wynagrodzeń.

dodano 5-7-2022

61-letni Niemiec w trybie przyspieszonym dnia usłyszał wyrok za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Pikanterii dodaje fakt, że w stanie wskazującym przyszedł na egzamin na prawo jazdy.  

dodano 1-2-2019

Szczecińscy policjanci zatrzymali kolejnego kandydata na kierowcę, który zgłosił się na egzamin na prawo jazdy znajdując się pod wpływem alkoholu. Podobnie jak zaledwie kilka dni temu, był to obywate…

dodano 28-9-2018

43-letni Niemiec, który zgłosił się na egzamin na prawo jazdy w stanie nietrzeźwości przez najbliższe lata może jedynie pomarzyć o zostaniu kierowcą.

dodano 23-9-2018

Ile razy można zdawać egzamin na prawo jazdy? Niektórym wystarczy jeden raz, inni mają tych prób o wiele więcej, a niektórzy mogliby się znaleźć w księdze rekordów Guinessa!  

dodano 19-4-2018

Coraz więcej obywateli Niemiec decyduje się zdawać egzamin na prawo jazdy w Szczecinie. Zazwyczaj są to osoby, które potrafią już jeździć, jednak z jakiegoś powodu straciły dokument.

dodano 13-4-2017

Dla wielu osób egzamin na prawo jazdy jest bardzo stresujący, dlatego Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie przygotował specjalne warsztaty dla przyszłych kierowców.  

dodano 9-4-2017

Policjanci ze szczecińskiej drogówki interweniowali w poniedziałek w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie. Okazało się, że na egzamin stawił się kierujący, który był pod wpływem alkoholu.

dodano 5-4-2017

Od kilku dni szczeciński WORD jest na ustach całej Polski. Wszystko przez egzaminatorkę na "podwójnym gazie". Kobieta będąc stanie wskazującym na spożycie alkoholu zdążyła przeprowadzić 5 egzaminów. …

dodano 15-3-2017

400 euro, w zamian za pozytywne zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. Dokładnie tyle próbował wręczyć egzaminatorowi jeden z kandydatów na kierowcę, zdający w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szcz…

dodano 6-6-2016

"Kto tu wymyślił rondo?" - takie pytanie często zadają kandydaci na kierowców, którzy wyjeżdżają na egzamin z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Golisza. Czy nowa organizacja ruchu pomaga…

dodano 27-5-2016

Młodym szczecinianom włączył się  "instynkt kierowcy". Zbliża się okres wakacji, więc większość z nich chce mieć prawo jazdy.

dodano 26-5-2016