WROCŁAW QUIZ

Wrocław jest specyficznym, wyjątkowym i szczególnym miejscem na mapie Polski. Co do tego chyba wszyscy się zgadzamy. Czy jesteś prawdziwym wrocławianinem? Sprawdź!

dodano 8-6-2018

Myśleliście czasem kiedyś gdzie tak naprawdę mieszkałoby się Wam idealnie? Wystarczy, że odpowiecie na parę pytań, a wtedy wszystko stanie się jasne!

dodano 25-5-2018

Wszyscy kojarzą Wrocław z krasnalami, ale czy my, wrocławianie, wiemy gdzie znajdują się poszczególne krasnoludki? Weź udział w naszym foto quizie i sprawdź swoją wiedzę!

dodano 20-5-2017

Te nazwiska słyszymy na co dzień. Ciągle są w mediach. To ludzie znani, tacy z których Wrocław słynie lub Ci, którzy decydują o przyszłości miasta. Kojarzysz ich? Zmierz się z naszym testem i poznaj …

dodano 25-9-2016

Informacje o tym gdzie znajdują się poszczególne przystanki to bezcenna wiedza, przydatna nie tylko pasażerom komunikacji miejskiej. Podejmij wyzwanie i sprawdź czy orientujesz się we Wrocławiu na ty…

dodano 18-9-2016

Stadion to budowla stosunkowo młoda, ale już słynna. Związanych jest z nią wiele ciekawych historii. Niektóre sprawy do teraz nie zostały wyjaśnione.

dodano 4-9-2016

Niektóre z tych miejsc znajdują się w centrum miasta. Inne nieco dalej. Wszystkie pewnie bardzo dobrze znasz. Ale czy rozpoznasz je na tych fotografiach? Sprawdź się!

dodano 27-8-2016

To najbardziej znana, najstarsza i najczęściej odwiedzana przez turystów część miasta. Zdążyłeś ją poznać żyjąc obok niej na co dzień? Przekonaj się o tym!

dodano 7-8-2016

Świątyń jest we Wrocławiu sporo, ale te najbardziej charakterystyczne, najstarsze i najsławniejsze kojarzymy chyba wszyscy. Czy na pewno? Sprawdź swoją wiedzę o kościołach w naszym mieście.

dodano 16-7-2016

To miejsce we Wrocławiu znają wszyscy. Można właściwie powiedzieć o nim, że jest kultowe. Jesteś pewien, że znasz Słodową? Przekonaj się!

dodano 19-6-2016

Dla osób od lat mieszkających we Wrocławiu miasto nie ma zapewne żadnych tajemnic. A może jednak? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie.

dodano 4-6-2016

Wydaje Ci się, że żadne pytanie o wrocławskie zabytki Cię nie zaskoczy? Na pewno?

dodano 29-5-2016