zdjęcia z Poznania

Światło, kamera... akcja! Na takiej scenie można występować. Ma ona swój niepowtarzalny klimat! Oczywiście fotografia zrobiona została na poznańskiej Cytadeli.

dodano 7-6-2019

Pan Leszek jest zdecydowanie najaktywniejszym fotoreporterem współpracującym z portalem ESKA INFO. Tym razem ma dla was piękny zmierzch nad Poznaniem. Musicie to zobaczyć!

dodano 5-6-2019

Takie zdjęcia lubimy najbardziej. Piękny widok nad Maltą w Poznaniu! Słońce zachodziło za budynkami, tworząc swoim światłem niesamowity efekt.

dodano 4-6-2019

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza. Ciemne chmury nad Poznaniem to codzienność. My się burzy nie boimy. Zresztą tak samo jak nasi czytelnicy i słuchacze, którzy wysyłają nam piękne zdjęcia.

dodano 23-5-2019

Przyszła wiosna - czas na miłość. W taki właśnie sposób uczucia okazują sobie ptaki. Prawda, że zdjęcie jest wyjątkowe?

dodano 21-5-2019

Gigantyczne instrumenty, rynny, rury i tuleje tworzą orkiestrę. Kiedy pada deszcz to komponowane są symfonie. Musicie to zobaczyć, ale także usłyszeć!

dodano 14-5-2019

Od kilkunastu dni można jeździć i spacerować po ul. Święty Marcin bez większych problemów. Jeden z naszych zaprzyjaźnionych fotoreporterów uchwycił taki właśnie kadr.

dodano 15-4-2019

To kiedy wybieramy się nad Rusałkę? Może być o każdej porze dnia i nocy, bo tam cały czas jest pięknie!

dodano 10-4-2019

Jezioro Rusałka skrywa wiele tajemnic. Ciekawie jest tam za dnia, ale także wtedy, gdy zapada zmrok.

dodano 18-3-2019

Polecamy spacery nad poznańskim jeziorami. Można zobaczyć tam niesamowite widoki. Tym razem mamy dla was mroźny klimat nad Rusałką. Na szczęście zdjęcie było zrobione kilka dni temu i takie mrozy nam…

dodano 25-2-2019

ESKA INFO Poznań zakochała się w nocnych zdjęciach z naszego miasta. Po raz kolejny mamy dla naszych czytelników fotografię stolicy Wielkopolski pod osłoną nocy. Prawda, że jest pięknie?  

dodano 21-2-2019

Z takim widokiem często spotykają się studenci, którzy zmierzają na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Może nie są szczęśliwi z powodu porannych zajęć, ale taki widok może zrekompensować i…

dodano 19-2-2019