Zwiedzaj lubelskie

Oni kochają Lubelszczyznę i kochają latać! Teraz swoją pasją zarażają innych, a magię regionu z perspektywy lotu zatrzymują na zdjęciach. Sami przekonajcie się jak jest pięknie.

dodano 25-7-2017

Przyjechałeś do Lublina na mecze młodych reprezentacji piłkarskich najlepszych drużyn w europie? A możne poznałeś turystów i nie wiesz co im polecić? SPRAWDŹ listę miejsc, które warto zobaczyć w Lu...

dodano 15-6-2017

Przez najbliższe dni swoje drzwi za darmo otwierają miejsca, których realizacja została współfinansowana dzięki funduszom europejskim. Czekają: muzea, stadion czy miejsca związane z komunikacją.

dodano 19-5-2017

Przejechali kilkaset kilometrów, aby przenieść się w czasie, stąpać po wybrukowanych uliczkach i zasmakować kuchni regionalnej. Rodzina ze skomplikowane.pl przyjechała do Lublina i wyróżniła 5 najc...

dodano 18-5-2017

Macie ochotę na krótki urlop? Do zarezerwowania macie wolne popołudnie, a w głowach brak pomysłu na ciekawe zajęcie? Polecamy zwiedzanie!

dodano 5-5-2017

Niezależnie od pory roku czy upodobań – do Lublina zawsze warto przyjechać! National Geographic wymieniło 9 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić w naszym mieście!

dodano 11-4-2017

Jeden film, a na nim najpiękniejsze ujęcia z całego kraju. Teraz Lubelszczyznę możecie też oglądać z perspektywy ptaków! Sami się przekonajcie!

dodano 8-12-2016

Tutaj można nie tylko dotykać, ale i używać eksponatów. W Gołębiu na Lubelszczyźnie jest muzeum nietypowych rowerów.  

dodano 31-10-2016

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to weekendowa akcja zniżkowa. Sprawdź, z jakich atrakcji w regionie można korzystać w promocyjnych cenach.  

dodano 22-9-2016

Woda i nakrycie głowy to nie wszystko! Aby wybrać się na zwiedzanie województwa lubelskiego potrzebne są także inne rzeczy, np. mapa. Jak się przygotować?

dodano 2-7-2016

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i zgarnąć podróżnicze gadżety. Macie ostatnie dni na zgłoszenie swojej propozycji.  

dodano 1-5-2016

Nie siedź w czterech ścianach. Lublin i okolice kuszą licznymi atrakcjami. Najlepsze z nich polecają Wam sami mieszkańcy miasta!  

dodano 30-4-2016