Fatalne zdarzenie

Rodzina dokonała wstrząsającego odkrycia. Ciało mężczyzny wyłowione ze stawu

2023-02-20 18:00

Fatalne informacje napłynęły z okolic Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie). Rodzina 68-letniego mężczyzny znalazła jego ciało w zbiorniku wodnym na terenie Wólki Paruszewskiej. Zwłoki zostały wyłowione ze stawu przez strażaków. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Dramatycznego odkrycia dokonano w minioną niedzielę (19 lutego 2023 r.) ok. godziny 19:00. Przedstawiciele WOPR Włocławek poinformowali w mediach społecznościowych, że poszkodowany 68-letni mieszkaniec gminy Boniewo został wydobyty z wody przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Boniewie. Na ciało natknęli się członkowie rodziny denata. Na miejscu pojawili się policjanci, nurkowie z PSP we Włocławku i ochotnicy.

Wólka Paruszewska: Zwłoki mężczyzny wydobyte ze stawu. Trwa śledztwo

Powyższe informacje potwierdza st. sierż. Tomasz Tomaszewski z biura prasowego KMP we Włocławku. - Decyzją prokuratora zabezpieczono zwłoki do dalszych badań, od wyników których będzie zależało dalsze postępowanie policji - podsumował Tomaszewski. Do sprawy będziemy wracać. Rodzinie i bliskim, pogrążonym w żałobie składamy wyrazy współczucia. Pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z miejsca zdarzenia. Materiały dzięki uprzejmości WOPR Włocławek.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.