TO BYŁO ZABÓJSTWO?

Atak nożownika w Warszawie. Szarpanina zakończona krwawą jatką. Jedna osoba nie żyje

2023-06-18 10:37

W sobotę, 17 czerwca w okolicy godziny 15 do policji wpłynęło zgłoszenie o szarpaninie pomiędzy kilkoma osobami. Do sytuacji miało dojść na skrzyżowaniu ul. Targowej i Mackiewicza. Jedna osoba została ranna i w stanie krytycznym przewieziona do szpitala. Niestety, pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować jej życia. Policjanci zatrzymali dwie osoby. Trwa ustalanie okoliczności tej tragedii.

Warszawa, Praga-Północ. Atak nożownika na ul. Mackiewicza. Jedna osoba nie żyje

Pierwsze szersze informacje o tym koszmarnym ataku nożownika dostaliśmy od policji.

– Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 15:15. Na ul. Mackiewicza doszło do szarpaniny pomiędzy osobami. Jeden z mężczyzn został ranny. W stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala. Tam, zmarł. Policjanci zatrzymali do sprawy dwie osoby. Będziemy wyjaśniać okoliczności tej tragedii przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

O sprawie, przy pomocy mediów społecznościowych, poinformował również „Miejski Reporter”.

– W trakcie szarpaniny, jedna osoba została dźgnięta nożem. Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala. Swoje czynności na miejscu prowadziła policja pod nadzorem prokuratora – czytamy na jego profilu.

Nie wiemy dlaczego doszło do szarpaniny. O przyczynie śmierci mężczyzny usłyszymy dopiero po wykonanej sekcji zwłok.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Nasi Partnerzy polecają