Nasz kolega został tatą

i

Autor: archiwum prywatne Nasz kolega został tatą

Kazio już na świecie! Wspaniała wiadomość z warszawskiego szpitala

2022-05-30 21:09

Na tę chwilę czekała całą redakcja Super Expressu. W końcu się doczekaliśmy. W jednym z warszawskich szpitali właśnie urodził się Kazio! To synek wydawcy strony głównej Se.pl - Piotra Margielewskiego (37 l.). Dumny tata z niecierpliwością czeka w domu na dzielną mamę i małego "Margiela". Jego życie za chwilę zmieni się o 180 stopni.

To będzie prawdziwa rewolucja w domu Piotrka! Maluch na razie jeszcze jest z mamą - Pauliną - w szpitalu, ale lada moment zamieszka wraz z rodzicami na warszawskim Ursynowie, z którym jego tata związany jest od małego. Kazio ma już nawet upatrzoną podstawówkę, do której za kilka lat pewnie będzie uczęszczał. W tej szkole przed laty nauki pobierał "Duży Margiel". Piotrek - jako wierny fan Legii Warszawa - już nie może się doczekać, kiedy z Kaziem pójdzie na pierwszy mecz na Łazienkowską. Panowie na pewno będą zdzierać gardła i z całych sił dopingować ukochany klub. Tata zapewne zarazi też synka miłością do koszykówki i książek, które wprost pochłania. Teraz jednak Piotrek na lektury będzie miał zdecydowanie mniej czasu...

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy też, że maluszek od pierwszych chwil życia wykazuje duże zainteresowanie zagadkami. Nic dziwnego, w końcu jego tata odpowiada za sekcję quizów w naszym serwisie. 

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki