DRAMAT

Kolejna letnia makabra. Wszedł do wody i już z niej nie wypłynął. Nie żyje 51-latek

2023-07-28 9:48

W czwartek, 27 lipca w okolicach Kanału Żerańskiego zaroiło się od służb ratunkowych. Na miejscu obecni byli również strażacy i policjanci. Jak się okazało funkcjonariusze poszukiwali mężczyzny, który w okolicy 20:30 wszedł do wody i z niej nie wypłynął. Po krótkich poszukiwaniach odnaleziono jego ciało. Pomimo długiej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Warszawa. Kolejna wodna makabra. Nie żyje 51-latek, którego wyłowiono z Kanału Żerańskiego

To kolejny wodny dramat. W środę (26 lipca) z jeziora Zegrzyńskiego wyłowiono młodego chłopaka, który w poniedziałek wypadł z rowerka wodnego. Tym razem w kanale Żerańskim doszło do podobnej tragedii. Nie żyje 51-letni mężczyzna.

- Braliśmy udział w poszukiwaniach 51-latka. Poszukiwania prowadziliśmy w kanale Żerańskim na wysokości ul. Krzyżówki. Do kanału wszedł jeden nurek, nasz ratownik, który po 30 minutach odnalazł ciało mężczyzny - powiadomił nas mł. bryg. Kacper Papis.

Jak słyszymy, pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować jego życia. - Pamiętajmy, że wchodzenie do wody w miejscach oznaczonych jako niebezpieczne jest ryzykowne - apelują policjanci.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?