Krwawy finał rodzinnej awantury. 26-latek chwycił za nóż i zadawał ciosy

i

Autor: KPP w Nowym Dworze Mazowieckim Krwawy finał rodzinnej awantury. 26-latek chwycił za nóż i zadawał ciosy

Potworne

Krwawy finał rodzinnej awantury. 26-latek chwycił za nóż i zadawał ciosy

2023-08-22 13:31

Rodzinna awantura w Nasielsku miała bardzo krwawy finał. 26-latek chwycił nóż kuchenny i zadał członkowi swojej rodziny kilka ciosów w okolice międzyżebrza, przedramię i głowę. Po wszystkim furiat uciekł. Szybko jednak wpadł w ręce policjantów. Teraz grozi mu odsiadka za kratami nie krótsza niż 3 lata.

Nasielsk. Krwawy finał rodzinnej awantury

Koszmar rozegrał się nocą z 17 na 18 sierpnia w Nasielsku. - W jednym z domów doszło do awantury pomiędzy dwoma spokrewnionymi ze sobą mężczyznami. W pewnym momencie 26-latek wziął do ręki nóż kuchenny i zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów w okolice międzyżebrza, przedramię i głowę. Po całym zajściu uciekł. Był pijany - przekazała podkom. Joanna Wielocha z policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce krwawej jatki natychmiast ruszyli nasielscy mundurowi, którzy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej rannemu mężczyźnie. Ostatecznie został on przetransportowany do szpitala.

26-letni nożownik tymczasowo aresztowany

W poszukiwania nożownika włączyli się mundurowi z Pomiechówka. 26-latek został zatrzymany na jednej z ulic Nasielska. Noc spędził w policyjny areszcie. - Funkcjonariusze z nasielskiej grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny na miejscu zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Zabezpieczyli także nóż, którym posłużył się sprawca - podała podkom. Joanna Wielocha.

W sobotę, 20 sierpnia, w Prokuraturze Rejonowej w Pułtusku 26-latek usłyszał zrzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu.

- Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego najsurowszego środka zapobiegawczego, w postaci tymczasowego aresztowania i zdecydował, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie - przekazała policjantka.

Zgodnie z kodeksem karnym, 26-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Sonda
Myślisz, że masz dobry kontakt z członkami swojej rodziny?