Michał z Warszawy zaginął, potrzebna jest pilna pomoc

i

Autor: Facebook/@PoszukiwaniZaginieniCalySwiat

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Michał z Warszawy nie wrócił do domu. Rodzina zaginionego 22-latka prosi o pilną pomoc w poszukiwaniach

2023-03-12 12:40

Pilne, zaginął Michał Delewski! 22-latek z Warszawy był widziany po raz ostatni w nocy piątku na sobotę (10/11 marca) przy ul. Tołstoja. Dwie godziny od zaginięcia przy Moście Północnym znalazł się jego plecak z dokumentami i rzeczami osobistymi. Bliscy zaginionego proszą o pilny kontakt każdego, kto może pomóc z odnalezieniu młodego mężczyzny.

Warszawa. Zaginął Michał Delewski. Rodzina prosi o pomoc

W poszukiwania zaginionego Michała Delewskiego zaangażowały się organizacje pozarządowe. - Pan Michał jest mieszkańcem miejscowości Warszawa . Mężczyzna w dniu wczorajszym (10.03.2023 roku) opuścił swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Petöfiego a następnie spotkał się ze swoimi znajomymi na ulicy Tołstoja w Warszawie . Około godziny 1:00 w nocy z 10.03.2023 / 11.03.2023 roku zaginiony postanowił wrócić do swojego miejsca zamieszkania , jednak niestety do obecnej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania , nie nawiązał również kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi a jego aktualne miejsce pobytu oraz jego dalsze losy pozostają nieznane – czytamy na profilu Poszukiwani,Zaginieni Cały Świat na Facebooku. Około 3 w nocy przy Moście Północnym znaleziono jego plecak. W środku były dokumenty i rzeczy osobiste.

Michał Delewski ma 180 cm wzrostu, jest postawnej budowy ciała. Ma krótkie włosy koloru ciemny blond i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał krótki zarost. Był ubrany w ciemną kurtkę i koszulkę z logo Adidas oraz ciemne spodnie. Wsystkie osoby mogą pomóc z odnalezieniu Michała proszone są o pilny kontakt z policją pod nr tel. 47 723 71 55 lub tel. 112.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?