Rolki - jak zacząć jeździć?

i

Autor: pixabay

Przejadą ulicami

Rolkarze i wrotkarze zablokują miasto! Zobacz, gdzie będą utrudnienia

2024-04-20 17:24

Uwaga warszawiacy! Już za parę godzin, w 20 kwietnia w sobotę wieczorem rolkarze i wrotkarze wyjadą na ulice stolicy. Będą jeździć ulicami czterech dzielnic: Śródmieścia, Mokotowa, Ochoty i Woli. Od której godziny zaczną się utrudnienia na warszawskich ulicach w związku z rozpoczęciem sezonu wrotkarzy i rolkarzy?

20 kwietnia rolkarze i wrotkarze będą wieczorem jeździć po ulicach w Warszawie. Policja może wstrzymywać ruch. Podano trasę przejazdu

Wybierasz się gdzieś w Warszawie dziś, w sobotni wieczór 20 kwietnia? Uważaj na rolkarzy i wrotkarzy! Jak poinformował stołeczny ratusz, w ramach inauguracji wiosennego sezonu amatorzy jazdy na rolkach i wrotkach będą jeździć po ulicach czterech dzielnic: Śródmieścia, Mokotowa, Ochoty i Woli. Od której godziny zaczną się utrudnienia na warszawskich ulicach w związku z rozpoczęciem sezonu wrotkarzy i rolkarzy? Wszystko zacznie się przed pomnikiem Mikołaja Kopernika na Trakcie Królewskim, gdzie zbiorą się uczestnicy tego wydarzenia. Przejazd ulicami zacznie się o godzinie 20.30.

Zaczną od Krakowskiego Przedmieścia. Będą też m.in. na placu Narutowicza i na Towarowej

Na jakich ulicach Warszawy można spodziewać się utrudnień? Według informacji PAP i miejskiego ratusza rolkarze i wrotkarze przejadą następującymi ulicami: Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego-Karaszewicza, przez plac Piłsudskiego, Królewską, Marszałkowską, przez rondo Dmowskiego i plac Konstytucji, Waryńskiego, rondo Jazdy Polskiej, Puławską, Woronicza, aleją Niepodległości, Wawelską, Grójecką, dalej przez plac Narutowicza i plac Zawiszy, Towarową, Okopową, przez rondo Kercelak, aleją "Solidarności", plac Bankowy, Marszałkowską, Królewską, plac Piłsudskiego, Tokarzewskiego-Karaszewicza do Krakowskiego Przedmieścia.

Ile wiesz o najpopularniejszych polskich sportowcach? Tylko ekspert rozwiąże ten quiz

Pytanie 1 z 8
Z jakiego klubu Robert Lewandowski trafił do Bundesligi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki