Takiej Żabki jeszcze nie było! Pod Warszawą zrobisz zakupy bez wychodzenia z auta

i

Autor: Shutterstock Takiej Żabki jeszcze nie było! Pod Warszawą zrobisz zakupy bez wychodzenia z auta

Żabka jak McDonald's

Takiej Żabki jeszcze nie było! Pod Warszawą zrobisz zakupy bez wychodzenia z auta

2023-02-02 11:23

Takiej Żabki jeszcze nie było. Sieć sklepów spożywczych postanowiła ułatwić życie swoim klientom i umożliwić im robienie zakupów bez konieczności wychodzenia z samochodu. Jedna z pierwszych Żabek w formacie drive zostanie otwarta w Piasecznie pod Warszawą. Czy ten pomysł zyska uznanie podobnie jak McDrive?

Żabka jak McDonald's powstaje pod Warszawą

Tę formułę doskonale znają już klienci restauracji McDonald’s. McDrive cieszy się ogromną popularnością w Polsce już od lat. Teraz tą samą drogą postanowiła pójść sieć sklepów Żabka. W Piasecznie przy ul. Puławskiej 44d powstaje Żabka Drive. Budynek jest już gotowy, ale data otwarcia nie jest jeszcze znana. Lokalizacja przy drodze krajowej numer 79, przy wylotówce z Warszawy, sprawia, że nowy sklep może szybko zyskać sympatię kierowców, który będą mogli zrobić zakupy bez opuszczania pojazdu.

Gorąca kawa i hot-dog na wynos bez wychodzenia z auta

Informację o planach otwarcia Żabki Drive potwierdziło nam biuro prasowe sieci sklepów. "Bliskość naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego od lat rozwijamy różne formaty sklepów, dostosowanych do lokalnych potrzeb. Obecnie rozwijamy mobilne Żabki, które są uruchamiane podczas różnych wydarzeń, a także sklepy sezonowe czy maszyny wendingowe" – podaje biuro prasowe Żabki. "Naturalną kontynuacją tej drogi była praca nad sklepem w formule drive, gdzie podróżujący będą mogli szybko zakupić np. kawę, hot doga czy zrobić szybkie zakupy śniadaniowe. Obecnie jest jeszcze za wcześnie, aby przekazywać szczegóły na ten temat. O planowanym otwarciu będziemy informowali na bieżąco" - dodaje.

Sonda
Żabka Drive to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają