EWAKUACJA!

Warszawa. Płonęła kamienica na Kamionku! Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej!

2022-11-23 22:19

Chwilę po południu w środę (23 listopada) na warszawskim Kamionku wybuchł pożar w kamienicy przy ul. Chodakowskiej. Z budynku ewakuowało się 10 osób, straż pożarna przekazała, że nie ma osób poszkodowanych. Pożar nie został jeszcze opanowany, trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje osiem zastępów straży pożarnej.

Warszawa, Kamionek. Pożar kamienicy przy ul. Chodakowskiej

Chwilę po południu w środę (23 listopada) na warszawskim Kamionku wybuchł pożar w kamienicy przy ul. Chodakowskiej.

Pożar wybuchł na poddaszu. Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej, dwie grupy operacyjne. Przed przybyciem na miejsce strażaków z budynku ewakuowało się 10 osób – przekazał w rozmowie „Super Expressem” oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej.

AKTUALIZACJA 15:42

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prawdopodobnie powodem pożaru było podpalenie poddasza. – Na miejscu pracowało 10 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 10 osób. Strażacy gasili pożar z drabin, dym wychodził przez okna. Ulica była kompletnie zablokowana, na objazdy zostały skierowane wszystkie autobusy – przekazał reporter, który udał się na miejsce zdarzenia.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają