Warszawa. Trasa Toruńska ZALANA. Ogromna KAŁUŻA zablokowała DWA PASY w stronę Żoliborza

2011-08-26 13:06

Drogowy koszmar w stolicy w porannych godzinach szczytu! Po nocnych ulewach na Trasie Toruńskiej pod wiaduktem na ul. Annopol utworzyła się gigantyczna kałuża. Woda zablokowała dwa pasy ruchu w stronę Żoliborza są całkowicie zablokowane. Kierowcy, którzy dojeżdżają do centrum Warszawy z Marek, Białołęki i Targówka utkęli w gigantycznych korkach. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze co najmniej dwie godziny.

Kilka godzin opadów ulewnego deszczu wystarczyło, by jedna z głównych arterii dojazdowych do Warszawy została całkowicie sparaliżowna. Na Trasie Toruńskiej pod wiaduktem na ul. Annopolu w stronę Żoliborza cała jezdnia dwóch pasów ruchu znalazła się pod wodą. Kałuża o głębokości nawet 60 centymetrów i długości 200 metrów zablokowała dojazd do stolicy mieszkańcom peryferyjnych dzielnic.

Już od godz. 6 rano tworzyły się gigantyczne korki. Sznur samochodów ciągnie się na kilka kilometrów. Kierowcy są wściekli. Na miejscu jest policja, która kieruje auta objazdem ul. Łabiszyńską, ale zanim zator drogowy zostanie rozładowany minie co najmniej dwie godziny.

Służby Zarządu Dróg Miejskich próbują usunąć wodę z Trasy Toruńskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany