Lidl na Kasprowicza znów będzie otwarty

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express Lidl na Kasprowicza znów będzie otwarty

Wielkie otwarcie nowego Lidla w Warszawie. Będą mega promocje! Kiedy?

2022-06-21 17:30

Lidl przy ul. Kasprowicza 117 na Bielach odradza się jak feniks z popiołów. Sklep, który doszczętnie spłonął w pożarze, ponownie zostanie otwarty. Na klientów, którzy odwiedzą odbudowany Lidl w Warszawie, czekać będą mega promocje i atrakcji. Kiedy otwarcie Lidla na Kasprowicza? Jakie produkty będzie można upić w promocyjnej cenie? Sprawdź!

Lidl na Kasprowicza w Warszawie powraca! Kiedy otwarcie?

Lidl przy ul. Kasprowicza 117 na Bielach znów otwiera drzwi dla swoich klientów. Sklep w lutym 2021 roku doszczętnie strawił pożar, który wybuchł nocą w części magazynowej. Na szczęście, żaden z pracowników nie został wówczas ranny. Z niszczycielskim ogniem walczyło wówczas 25 zastępów straży pożarnej. I chociaż żywioł udało się poskromić, to budynek nie nadawał się już do użytku.

Nie przegap: Pożar kamienicy w Pruszkowie. Pogorzelcy nie wiedzą kiedy wrócą do domów. "Zostaliśmy bez niczego!"

Wielkie otwarcie odremontowanego sklepu Lidl przy Kasprowicza zaplanowano na czwartek, 23 czerwca. Dokładnie w Dzień Ojca! Drzwi sklepu otworzą się punktualnie o godz. 6. Na klientów czekać będzie aromatyczna kawa, produkty z grilla oraz atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie również licznych promocji na artykuły spożywcze i przemysłowe. Co będzie można kupić za niższą cenę? Między innymi schab wieprzowy w plastrach i polędwiczkę wieprzową, a nawet automat do pieczenia chleba!

Więcej informacji o promocjach umieściliśmy w poniższej galerii zdjęć.

Wielki piknik na otwarcie Lidla na Bielanach

Co ciekawe, z okazji otwarcia Lidla na Kasprowicza w niedzielę, 26 czerwca, odbędzie się specjalny piknik, podczas którego klienci będą mogli napić się pysznej kawy, a najmłodsi skorzystać z wielu atrakcji, m.in.: malowania twarzy, dmuchanej zjeżdżalni czy basenu z kulkami.

Lidl na Kasprowicza w Warszawie. Jak będzie wyglądał?

Nowy sklep sieci Lidl w Warszawie przy ulicy Jana Kasprowicza 117 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1716 mkw. Wykorzystano w nim ekologiczne rozwiązania, m.in.: oświetlenie w technologii LED, system odzysku ciepła z lad chłodniczych i ogrzewanie przez gruntowe pompy ciepła.

Zobacz też: Baseny w Warszawie. Który basen w Warszawie jest najtańszy? [RANKING]

W nowym sklepie Lidl na Bielanach pracę znalazły 34 osoby. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze ok. 132 miejsc parkingowych.

Lidl na Kasprowicza. Godziny otwarcia

Lidl przy Kasprowicza będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6-23, a w niedziele handlowe w godz. 8-21.

Gigantyczny pożar Lidla. Płomienie na 5 metrów
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE