Lublin: To nie było samobójstwo, a MORDERSTWO! WYRZUCILI GO z okna na 10. piętrze

i

Autor: zdj. ilustr., Krzysztof Radzki CrissArt Photography

Przeraźliwy krzyk na Bemowie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra! ZMARŁ w szpitalu

2020-05-14 15:39

W czwartek 14 maja, ok. godz. 3:00 mieszkańców osiedla przy ulicy Kędzierskiego 14 obudził przeraźliwy krzyk kobiety. Młody mężczyzna wypadł z 6. piętra jednego z bloków na Bemowie. Niestety nie udało się go uratować. Zmarł w szpitalu. Policja ustala, czy mogło być to samobójstwo.

Tragiczne wiadomości z warszawskiego Bemowa. Dziś, 14 maja, około godziny 3 w nocy młody mężczyzna wypadł z okna na 6. piętrze bloku na Bemowie. - Obudził mnie przeraźliwy krzyk kobiety, jedyne co mogłam zrobić to zadzwonić na 112. Później przyjechało pogotowie i policja, ta kobieta krzyczała przez dobre 30 minut – relacjonuje jedna z mieszkanek osiedla.

ZOBACZ TEŻ: Uciekał W SKARPETKACH przed policjantami. Był poszukiwany listem gończym

Zdarzenie potwierdza stołeczna policja - Na miejsce wezwana została policja i karetka pogotowia. W momencie interwencji mężczyzna jeszcze żył. Niestety zmarł w szpitalu – poinformowała kom. Marta Sulowska ze stołecznej policji.

ZOBACZ TEŻ: Poszukiwana kobieta zabarykadowała się w mieszkaniu obok komendy policji [GALERIA]


Na razie nie wiadomo, czy było to samobójstwo. Na lokalnych grupach sąsiedzkich pojawiają się komentarze, że to już kolejny taki przypadek w tym samym bloku. - W tej chwili przesłuchujemy świadków i ustalamy szczegóły zdarzenia – informuje kom. Marta Sulowska.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38