Zimowa depresja w Warszawie?! Nie ma szansy: Sprawdź, jak dobrze się bawić i nie dać nudzie! [WIDEO]

2020-01-10 16:28 Artykuł sponsorowany
Zimowa depresja nie ma szansy!
Autor: materiały promocyjne Zimowa depresja nie ma szansy!

Zima jest depresyjna: krótkie dni, brak słońca, niskie temperatury. Trudno się dziwić, że ludzie nie przepadają za zimą, a niektórzy najchętniej zapadliby w sen zimowy, by obudzić się, kiedy będzie już jasno i ciepło. Ale my znamy najlepszy pomysł, by wesoło i w dobrej formie przetrwać ten czas!

Na dworze jest zimno, dni są krótkie, a za oknem rozciąga się szary i ponury widok. Co robić? Jak nie ulec zimowej chandrze i wpaść w depresję? To proste: zajrzyj do Galerii Północnej! Właśnie tam okaże się, że zima może być pełna kolorów!

Jak to możliwe? To proste: to tam znajduje się najbardziej kolorowe lodowisko w Polsce! Pełne tęczowych barw, brokatu, światła, muzyki i najlepszej zabawy na lodzie... Jeśli dobrze się przyjrzeć, można zobaczyć, że tafla lodu jest w kolorach grzywy jednorożca! To właśnie on był inspiracją dla twórców tego niezwykłego, dosłownie fantastycznego projektu.

Ale to nie wszystko: okolice lodowiska są równie pięknie i kolorowo udekorowane. Tu panuje prawdziwie zimowa atmosfera: skrzy się śnieg, świecą lampki, choinka wciąż przypomina o wspaniałych świętach i wizycie świętego Mikołaja. A na samym lodowisku elfy i inne bajkowe stwory zachęcają do zabawy. 

Zimowa depresja nie ma szansy!
Autor: materiały promocyjne Zimowa depresja nie ma szansy!

Wniosek jest prosty - nie czekaj, zabierz rodzinę i przyjaciół, a potem wspólnie odczarujemy mróz, chandrę, szare i za krótkie dni! I niech fakt, że nie masz sprzętu cię nie zniechęca: na miejscu można wypożyczyć łyżwy, kaski i chodziki do nauki jazdy na łyżwach. Przy lodowisku można także pozostawić rzeczy w szatni. A jeśli poczujecie głód, oscypki z grilla i ciepłe kiełbaski są najlepszym posiłkiem!

Cennik lodowiska

  • wejście                                                       5 zł/h,
  • wypożyczenie łyżew                                 5 zł,
  • wypożyczenie pingwina do nauki jazdy   10 zł,
  • wypożyczenie kasku                                  2 zł,
  • szatnia obok lodowiska                            2 zł/szt.
Zimowa depresja nie ma szansy!
Autor: materiały promocyjne Zimowa depresja nie ma szansy!