Kolejki w sklepach

i

Autor: MZ

Zlikwidują godziny dla seniorów? Jest nowy pomysł

2020-12-22 8:54

Do rządu trafiają apele, by zlikwidować godziny dla seniorów i zamiast tego wprowadzić nowy pomysł, który będzie bardziej korzystny dla osób po 60 roku życia.

Do tej pory godziny dla seniorów obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12. To czas, w którym to osoby powyżej 60 roku życia mają czas na zrobienie zakupów. Zdaniem rządzących ma to zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Niestety, jak się okazuje to rozwiązanie nie jest dobre i utrudnia ludziom życie. Osoby przed 60 rokiem życia, które chcą zrobić zakupy między 10-12 nie mogą wejść do sklepu, bo to czas dla seniorów. - To rozporządzenie jest chore. Przychodzę do sklepu o godzinie 11 i nie wejdę, bo są godziny dla seniorów. Ale jak seniorzy wejdą do sklepu o godz. 11.30 i robią zakupy po 12, gdy już nie powinni tego robić, to jest ok. Co za ludzie wymyślają te rzeczy?-pyta oburzona pani Krystyna z Warszawy.

Business Center Club ma jednak inny pomysł. Zaapelował do rządu, by zlikwidować nic nie warte godziny dla seniorów, a zamiast tego utworzyć specjalne kasy dla seniorów, przy których mogliby robić zakupy.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE