Wyjechała aż na miesiąc

70-letnia Małgorzata Potocka zachwyca na plaży. Nam ujawnia sekret figury. Jest zaskakujący! Dużo zdjęć

2023-08-12 10:30

Aż trudno uwierzyć, że Małgorzata Potocka już za kilka dni będzie świętować 70. urodziny! Na niedawnych wakacjach na Dominikanie wskoczyła w kostium kąpielowy i udowodniła, że jest jak wino. A nawet jeszcze lepsza! W rozmowie z "Super Expressem" ujawnia sekret swojej świetnej formy.  Zobaczcie zdjęcia z wakacji Małgorzaty Potockiej.

70-letnia Małgorzata Potocka zachwyca na plaży. Nam ujawnia sekret figury. Jest zaskakujący! Dużo zdjęć

Małgorzata Potocka, gwiazda kultowego serialu "Matki, żony i kochanki", a ostatnio hitu Netfliksa "Gang zielonej rękawiczki", który będzie miał swój drugi sezon, zanim na nowo rzuciła się w wir pracy, znalazła czas na bajeczne wakacje w Punta Cana na egzotycznej Dominikanie. Relaksowała się tam prawie przez miesiąc. Towarzyszyła córce Weronice i jej rodzinie.

- Miałam bardzo aktywne wakacje, spędzałam czas z wnukami. Córka jest mamą 2-letniego Grzegorza i niedawno urodził się Mateo, całą rodzina uciekliśmy w te prawdziwie bajeczne miejsce. Punta Cana to raj na ziemi. Nie miałam takiego wypadu od lat - cieszy się aktorka w rozmowie z nami. - Niesamowite pejzaże cały dzień świeci słońce kryształowe, czyste plaże - wylicza zachwycona.

Jak przystało na prawdziwą babcię, Małgorzata Potocka doglądała wnusiów i rozpieszczała ich domowym jedzeniem.

- Byłam do pomocy Weronice i cały czas gotowałam. Problem na Dominikanie był taki, że nie mieliśmy kontaktu z tubylcami i nie mogliśmy się zaopatrywać w świeże jedzenie. Na szczęście gospodyni domu, który wynajęliśmy, przynosiła nam świeże produkty - opowiada.

Małgorzata Potocka ujawnia sekret swojej figury

Nie mogliśmy nie zapytać o to, jak pani Małgorzata dba o formę. Bo choć 17 sierpnia kończy 70 lat, trudno jest w to uwierzyć!

- Od lat stosuję zasadę: "jesteś tym, co jesz". Dobieram bardzo starannie produkty. Nie objadam się i ćwiczę - ujawnia "Super Expressowi" aktorka. Jej nieustająca pogoda ducha też z pewnością robi swoje!