Gratulacje

Aktor "Barw szczęścia" został ojcem po raz 6.! Wcześniej jedno z jego dzieci miało raka

2023-04-07 8:04

Rafał Szałajko (49 l.) ma kolejne dziecko. Aktorowi znanemu z seriali "Barwy szczęścia" i "Leśniczówka", urodziło się szóste dziecko, a dokładniej druga córeczka, która otrzymała imiona Aniela Maria.

Rafał Szałajko i jego żona, dziennikarka Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko wychowują już czterech synów: 14-letniego Józefa, 10-letniego Emila i 8-letnich bliźniaków Tytusa i Wilhelma oraz córeczkę Jagnę, która urodziła się w kwietniu 2020 roku. Wiluś, jak mówią o nim rodzice, mając dwa latka zachorował na nowotwór. Na szczęście jest już zdrowy. Rodzina nie ukrywa, że choroba syna zbliżyła ich bardzo do Boga.

Aktor powoli idzie śladami Lecha Wałęsy, który miał ośmioro dzieci. Byłemu prezydentowi także na początku urodziło się czterech synów, a potem doszły córki. - Mam zaszczyt być ojcem dla tej kruszyny. Druga córka i 6 nasze dziecko, Aniela Maria Szałajko. Ale nic, nic by nie było, nic istotnego nie wydarzyło by się w moim życiu, gdyby nie Kasia, moja cudowna, odważna, silna i piękna żona - napisał Szałajko na Instagramie.

Pod postem zaroiło się od gratulacji od kolegów i koleżanek Rafała po fachu. - Gratulacje! Zuchy! Nie mylisz się już przy liczeniu? - zapytała Marta Chodorowska. - Ty to masz piękne życie - dodał Misiek Koterski. Gratulacje złożyli także Magdalena Lamparska, Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Paulina Holtz i Magdalena "Kajra" Kajrowicz.

Rodzinna tragedia gwiazdora "Leśniczówki". "Niech spoczywa w spokoju"

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają