Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" ujawniają weselne menu!

2022-01-03 15:10
  Asia i Kamil z Rolnik szuka żony 8 ujawniają weselne menu!
Autor: Rolnik szuka żony/Instagram Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" ujawniają weselne menu!

Dla rolnika Kamila (24 l.) udział w "Rolnik szuka żony 8" okazał się spełnieniem marzeń. W finale show TVP mężczyzna oświadczył się jednej z kandydatek, a teraz para planuje huczne wesele. Zakochani właśnie wyznali, co znajdzie się na ich weselnych stołach.

Kamil wziął udział w "Rolnik szuka żony 8" z nadzieją, że w programie znajdzie miłość swojego życia. Zgłosiło się wiele kandydatek, jednak tylko kilka z nich miało okazję poznać go lepiej. Gdy rolnik zobaczył śliczną Joannę (23 l.), jego serce od razu zabiło mocniej. To była miłość od pierwszego wejrzenia i to z wzajemnością. Nie było wątpliwości, że to właśnie ją wybierze Kamil. Nikt się jednak nie spodziewał tego, co wydarzyło się podczas finału "Rolnik szuka żony 8". Młody rolnik na oczach wszystkich poprosił Asię o rękę! Dziewczyna bez wahania przyjęła pierścionek. Teraz narzeczeni planują ślub i huczne wesele, które ma się odbyć w przyszłym roku. Zakochani chcą mieć bowiem dużo czasu na perfekcyjne przygotowania tego niezwykłego dnia.

Asia i Kamil tworzą bardzo zgraną parę, co było widać już w programie. Ostatnio odwiedzili wspólnie "Pytanie na śniadanie", gdzie gotowali razem z kucharzami programu. Przy okazji zdradzili, kto na co dzień rządzi w kuchni. Okazuje się, że to zwykle narzeczona rolnika serwuje mu pyszne dania.

- Asia ma popisowe dania, które chętnie gotuje, a ja je chętnie jem - wyznała z uśmiechem Kamil.

Przyszli małżonkowie zdradzili również, co planują podać swoim gościom podczas swojego wesela. Najbardziej chcieliby połączyć dania ze swoich regionalnych kuchni. Kamil pochodzi z Lubelszczyzny, a Asia z Wielkopolski.

- Ustaliliśmy, że to będą dania tradycyjne. Może uda się połączyć nasze kuchnie regionalne, czyli trochę Lubelszczyzny i trochę Wielkopolski - dodali.

Sonda
Kibicujesz Asi i Kamilowi?
WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE