Elżbieta Jaworowicz wychodzi ze studia Sprawy dla reportera

i

Autor: printscreen youtube.com

Awantura w "Sprawie dla reportera". Jaworowicz wyszła ze studia! [WIDEO]

2017-11-09 12:17

Jeszcze nikt nigdy nie zakłócił w taki sposób nagrania "Sprawy dla reportera". Michał Fabisiak, prezes Stowarzyszenia Dzielny Tata, wbrew woli ekipy programu i innych gości prowadził transmisję na żywo na Facebooku. Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała i zdecydowała się wyjść ze studia! Obejrzyjcie wideo.

Gościem w programie Elżbiety Jaworowicz był Michał Fabisiak, prezes Stowarzyszenia Dzielny Tata. Mężczyzna nie chciał się podporządkować panującym regułom i prowadził transmisję na żywo na Facebooku. – Jeżeli jest pan zaproszony do programu, proszę przyjąć jego reguły. Wszyscy nie nagrywają, nie epatują nagraniami, nagrywamy my. Prosimy bardzo, żeby pan przestał – mówiła Elżbieta Jaworowicz.

Prowadząca "Sprawy dla reportera" miała dość i postanowiła opuścić studio. Jaworowicz w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zdradziła, że jeszcze nigdy w historii jej programu nie doszło do takiej sytuacji, a Fabisiak zachowywał się w sposób skandaliczny. – Od początku wyzywał innych uczestników, był niezadowolony ze składu w studiu, z tego, że ktoś mówi inaczej, niż on sobie wyobraża. Moi goście wyszli, bo nie chcieli, żeby ich nagrywał. Ja także, bo uważam, że jest to nasz program autorski – powiedziała Jaworowicz.

"Sprawa dla reportera", która wzbudziła aż tyle emocji dotyczyła kontrowersji wokół organizacji "Dzielny Tata" i "Dzielna Mama", które pomagają rodzicom w przejęciu opieki nad dziećmi.

Obejrzyjcie wideo:

POLECAMY:

Milionerzy: Przystojny stomatolog o włos od miliona! Poległ na TYM pytaniu

Tego nikt się nie spodziewał. Zabawna wpadka w "Familiadzie" [WIDEO]

WPADKA w "Jeden z dziesięciu". Czegoś TAKIEGO jeszcze nie słyszałeś! WIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE