Beata Kozidrak zniknęła ze sceny. Wiemy, gdzie się ukrywa

2022-01-21 14:53
Beata Kozidrak zniknęła ze sceny. Wiemy, gdzie się ukrywa
Autor: akpa Beata Kozidrak zniknęła ze sceny. Wiemy, gdzie się ukrywa

Beata Kozidrak (62 l.) od czasu afery z jazdą pod wpływem alkoholu, coraz pewniej czuje się na scenie i na salonach. Jest też w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którzy ostatnio trochę się zaniepokoili, że ich ulubienica od ponad dwóch tygodni nie daje znaku życia i milczy w sieci. Wiemy, co dzieje się z piosenkarką!

Beata Kozidrak stara się stanąć na nogi po skandalu z jej udziałem. Każdy przecież pamięta, jak we wrześniu zeszłego roku piosenkarka została zatrzymana za prowadzenie auta po pijaku. Tego z pewnością nie da się cofnąć, a rysa na jej wizerunku pozostanie już na zawsze. Jednak wokalistka robi co może, żeby wrócić do normalnego życia. Zaczęła coraz częściej pojawiać się w przestrzeni publicznej i realizować nowe projekty. Tym bardziej wielu zaniepokoiło, że gwiazda od dwóch tygodni milczy i nie widać u niej żadnej aktywności w social mediach.

Ostatni jej wpis jest z 3 stycznia. "Witajcie, dziękuje że mogłam z Wami pożegnać stary rok, a przywitać 2022.❤️", napisała wtedy w sieci. A wszyscy mieli jeszcze przed oczami jej występ na Sylwestrowej Nocy Przebojów Polsatu w Chorzowie. Widać było, że scena to jest jej miejsce.

- Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że możemy się z wami spotkać. Było mi to bardzo potrzebne. Możemy pożegnać stary rok i nowy powitać z przytupem - rzuciła Beata ze sceny.

Co się zatem dzieje z piosenkarką? Otóż okazuje się, że wokalistka zaszyła się w studiu nagraniowym i pracuje nad nowym projektem. Na profilu studia Black Kiss Records pojawił się wpis:

"@beatakozidrak i @arkadiusz.music w @blackkissrecords 🖤 nowości się szykują… 🤫"

Fani już z pewnością nie mogą się doczekać nowych hitów w wykonaniu swojej ulubienicy.

Sonda
Słuchasz Beaty Kozidrak?
Pierwszy występ Beaty Kozidrak po pijackim rajdzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE