Ciężarna Agnieszka Wesołowska oficjalnie pozuje z widocznym brzuszkiem. Żona aktora „Na Wspólnej” wygląda kwitnąco

2024-04-20 15:21

Piękna modelka i prezenterka Agnieszka Wesołowska, a prywatnie żona Jakuba Wesołowskiego z serialu „Na Wspólnej” nie posiada się ze szczęścia. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Tą wspaniałą wiadomością podzieliła się ze światem kilka dni temu, natomiast w piątek po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie na evencie, na którym z chęcią pozowała do zdjęć i z dumą prezentowała pokaźny już brzuszek.

Piątkowy dzień w hotelu Brant w Wiązownie pod Warszawą zamienił się w istny raj zabawkowy dla dzieci i rodziców. To właśnie tam już po raz kolejny odbyła się gala finałowa Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców, gdzie znani rodzice wraz ze swoimi pociechami wybierali najlepsze i najpraktyczniejsze zabawki i akcesoria dla najmłodszych. Wśród gości i zarazem jurorów znalazła się piękna Agnieszka Wesołowska, która jest właśnie w drugiej, zaawansowanej już ciąży. Gwiazda przybyła w towarzystwie swojej pierworodnej córeczki Róży (8 l.).

Agnieszka Wesołowska rozglądała się za wyprawką dla noworodka

Modelka w stanie błogosławionym wręcz rozkwita. Chętnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów. – Wiele się pozmieniało w świecie zabawek i akcesoriów dla dzieci. Zostawiliśmy trochę rzeczy po Róży z myślą, że będą służyć naszemu kolejnemu dziecku, ale od tego momentu upłynęło naprawdę wiele lat i wiele się zmieniło na rynku. Teraz jest dużo więcej udogodnień. Jak popatrzyłam na rzeczy, jakie proponują producenci wózków i innych akcesoriów, to jednak podjęłam decyzję, że warto się wdrożyć w nowości, chociażby dla własnej wygody. Uświadomiłam sobie, że nasz stary wózek, choć w bardzo dobrym stanie można traktować w charakterze zabytku – śmieje się w rozmowie z „Super Expressem” Agnieszka.

Prawie 10 lat po ślubie

Żona Kuby Wesołowskiego zdradziła nam również, że czuje się dobrze i choć termin porodu coraz bliżej, to jeszcze nie skompletowała pełnej wyprawki dla malucha. Swoją drogą modelka i aktor 14 czerwca będą obchodzili 10. rocznicę ślubu. Pojawienie się na świecie ich drugiego dziecka będzie pięknym prezentem dla obojga. Aż miło patrzeć na ich szczęście.

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę

Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Pytanie 1 z 10
Darek Żbik miał romans z Agnieszką:
Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serialNa Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki