Wyjątkowe 30-lecie Telewizji Polsat

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": wyjątkowe urodziny Polsatu. Kto odpadł z programu? [ZAPIS RELACJI]

2022-09-26 22:08

W 5. odcinku 13. sezonu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" świętowaliśmy 30-lecie Telewizji Polsat! Gwiazdy i tancerze zabrali widzów w niezwykłą podróż po najbardziej kultowych i niezapomnianych produkcjach stacji.

Każdy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dostarcza widzom niesamowitych emocji. Tematem przewodnim 5. odcinka 13. edycji było 30-lecie Telewizji Polsat! Produkcja przypomniała najbardziej lubiane programy i seriale m.in. "Idol", "Must Be The Music", "Na każdy Temat", "Idź na całość", "Świat według Kiepskich", "Rodzina Zastępcza" czy "Miodowe Lata"! Gwiazdy w towarzystwie tancerzy zatańczyły do najbardziej kultowych motywów muzycznych, a wszystkich zobaczyliśmy w maratonie jive’a.

Chcesz wiedzieć, co wydarzyło się w poprzednim odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Kliknij tutaj.

Goście specjalni 5. odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

To był bez wątpienia wyjątkowy wieczór, pełen tanecznych i muzycznych wrażeń. Zagrał i zaśpiewał zespół Big Cyc, a także Alicja Janosz czy Stefano Terrazzino. Niektórym parom piosenki wybrały zaproszone gwiazdy... Przegapiłeś odcinek? Przeczytaj nasz zapis relacji. Dowiesz się z niego m.in. kto opuścił program. 

5. odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

18:30

Pamiętacie "Idź na całość"?

19:28

Startujemy o 20:05. Wiesław i Janja są już gotowi do zmagań na parkiecie!

20:08

Zaczynamy! Krzysztof Ibisz w mistrzowski sposób wprowadził widzów w klimat tego magicznego wieczoru. Przez 30 lat nie brakowało emocji, a także kultowych produkcji. Produkcja zafundowała nam niezwykłą podróż w czasie <3.

20:10

Po tradycyjnym powitaniu wszystkich par, wszyscy jurorzy zaprezentowali swoje "paszporty Polsatu".

20:13

Jednym z gości specjalnych jest Maciej Rock - prowadzący "Idola". Prezenter podzielił się swoimi wspomnieniami. Był to pierwszy talent show w naszym kraju. Przyznaje, że praca przy tej produkcji była istnym szaleństwem i trwała niejednokrotnie od świtu do 2 w nocy. 

20:16

Para numer 9 Wiesław Nowobilski i Jana Lesar zatańczyli tango do piosenki "One Day in Your Life", którą mistrzowsko zaśpiewała Alicja Janosz (zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Idol"). Występ zapowiedział Maciej Rock.

20:19

Iwona Pavlović lekko wyśmiała tango Wiesława i stwierdziła, że był to taniec "chodzony". Także Michał Malitowski nie był zadowolony z techniki, ale komplementował popularność budowlańca z "Nasz nowy dom". Ostatecznie zdobył on 26 punktów

20:36

Mariusz Szczygieł przepytał Karolinę Pisarek. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy muzyka może przeszkadzać w tańcu ;). Czyżby bił tym do słabych wyników Karoliny w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?

20:41

Para numer 3 Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing do utworu "Radio Hallo" w wykonaniu Lolka z zespołu Enej (zwycięzca pierwszej edycji "Must be the Music"). Sentymentalnie na parkiet znów wszedł Maciej Rock, który z Pauliną Sykut prowadził "Must be the Music" i z nią poprosił o oceny jurorów. Michał Malitowski pochwalił taniec Karoliny, jednak Iwona była dość sceptyczna. Andrzej Grabowski dostrzegł natomiast progres. Ostatecznie modelka otrzymała 28 punktów.

20:43

Kolejnym gościem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" był Maciej Dowbor, który mówił o uwielbianym przez widzów programie - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

20:47

Para numer 10 Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli foxtrota do utworu "Jesienne Róże" w wykonaniu Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"), ucharakteryzowany na Mieczysława Fogga.

20:48

Jurorzy wręcz nie potrafili uwierzyć, że pod przebraniem Fogga kryje się Terrazzino. Namówili go do tańca! 

20:52

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk otrzymali 31 punktów.

20:54

Specjalnie dla widzów Polsatu nastąpiło połączenie z Katarzyną Chrzanowską. Aktorka złożyła życzenia stacji, a pozdrowienia wysłał im Krzysztof Ibisz.

20:56

Do kultowej piosenki "Adam i Ewa" Budki Suflera z serialu pod tym samym tytułem, taniec współczesny zatańczyła para numer 6 Michał Mikołajczak i Julia Suryś.

21:00

Andrzej Piaseczny stwierdził, że taniec w wykonaniu pary numer 6 był do tej pory najlepszy. Pod wrażeniem Michała i Julii byli także Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski "zażartował", że powinni zatańczyć w stroju Adama i Ewy. Zdobyli oni 31 punktów.

21:01

Izabelę Janachowską na planie odwiedził Kevin, który "pomylił" miesiące. Obiecał jednak, że powróci w grudniu. Podsumowując, możemy spodziewać się, że przed świętami tradycyjnie zobaczymy na antenie stacji "Kevina samego w domu".

21:04

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli walca angielskiego do piosenki "My Heart Will Go On" z kultowego filmu
"Titanic".

21:08

Ilona i Robert otrzymali aż 35 punktów. Jest to jak do tej pory najwyższa punktacja w tym odcinku.

21:10

Studio "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" odwiedziła Dorota Gawryluk, która przyznała, że chciała wystąpić w programie, jednak obawiała się ocen jury. Teraz cieszy się, że może spokojnie siedzieć na widowni. Dziennikarka wybrała także piosenkę, do której zatańczą Jamala i Jacek Jeschke. Będzie to utwór z filmu "Zapach kobiety".

21:16

Andrzej Piaseczny zdradził, że jego mama jest wielką fanką "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski stwierdził, że było to najlepsze tango tej edycji, a Andrzej Grabowski stwierdził, że nie widział lepszego w swoim życiu. Jamala i Jacek otrzymali 40 punktów!!! 

Jamala w tym tygodniu była bardzo szczęśliwa. Dlaczego? W końcu spotkała się ze swoimi ukochanymi dziećmi. Maluchy zaledwie dzień wcześniej przyjechały do mamy i co ważne, już zostaną z nią w Polsce.

21:23

Jerzy Mielewski z Polsat Sport zapowiedział występ kolejnej pary numer 11 - Natalii Janoszek i Rafała Maseraka, którzy zatańczą rumbę.

21:27

Taniec Natalii Janoszek i Rafała Maseraka do piosenki "Zawsze Tam Gdzie Ty" zachwycił jurorów. Iwona Pavlović wygłosiła odę na temat aktorki, a ostatecznie oklaskiwała ją na stojąco. Do zachwytów przyłączyli się także Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski, który stwierdził, że była to najlepsza rumba tej edycji. Para zgarnęła także 40 punktów!!!

21:30

Specjalnie dla widzów "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w premierowym skeczu o tańcu zaprezentowały się Adrianna Borek, Dominika Najdek oraz Agnieszka Litwin, uczestniczka 13. edycji, która niestety pożegnała się z programem w czwartym odcinku.

21:32

Wszystkie pary zmierzą się w maratonie jive’a! Do zdobycia jest od 1 do 7 punktów. Jurorzy kolejno będą eliminować pary.

21:35

Dla gwiazd zagra i zaśpiewa zespół Big Cyc, który wykona utwór znany ze "Świata według Kiepskich".

21:39

Punktacja w maratonie jive’a

  • 1 punkt zdobywają Wiesław i Janja
  • 2 punkty należą do Karoliny i Michała
  • 3 punkty otrzymali Michał i Julia
  • 4 punkty powędrowały do Jamali i Jacka
  • 5 punktów trafiło do Natalii i Rafała
  • 6 wytańczyli Ilona i Robert 
  • 7 punktów i zwycięzcami zostali Jacek i Michał!

21:41

Andrzej Grabowski opowiedział o roli Ferdka Kiepskiego, w którą wciela się od ponad 20 lat. Przyznał, że początkowo nie lubił swojej postaci, jednak z czasem się z nią oswoił. 

21:43

Na szczycie tabeli znaleźli się Natalia i Rafał (45 punktów) oraz Jamala i Jacek (44 punkty). Najniższą punktację otrzymali Wiesław i Janja (27 punktów). 

21:59

Już za chwilę dowiemy się, która para opuści program...

22:02

Po zsumowaniu punktacji jurorów i widzów "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z programem żegnają się Michał Mikołajczak i Julia Suryś

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają