Doda wymaga badań lekarskich od swoich kochanków. Zwiastun jej reality show to HIT [WIDEO]

2022-08-06 5:20

Wielkimi krokami zbliża się nowe reality show Dody (38 l.), w którym artystka będzie szukała idealnego dla siebie partnera. W programie „Doda. 12 kroków do miłości” umówi się z dwunastoma mężczyznami, których wybiorą dla niej specjaliści. I już wiadomo, że panowie nie będą mieli łatwo. Jednemu z nich Doda zakomunikuje, że czasem wstrzymuje się z seksem aż przez rok!

Doda - przed seksem mój kochanek musi się przebadać

i

Autor: instagram Doda - przed seksem mój kochanek musi się przebadać

Choć Doda jest największą seksbombą polskiej sceny, na co dzień wcale nie jest aż tak wyzwolona. Ma żelazne zasady i do łóżka idzie z mężczyzną dopiero wtedy, gdy się zakocha.

- Jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest żenujące. Ja moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk – mówiła niedawno.

NIE PRZEGAP: Doda szokuje wyznaniem o seksie. Nie sypiała nawet ze swoimi mężami!

Tak więc żaden z mężczyzn, z którymi Doda umówi się w swoim programie, nie ma co liczyć na cielesną bliskość. Jednemu z nich piosenkarka zakomunikuje nawet, że przed zbliżeniem wymaga od swojego kochanka wyników badań lekarskich.

- Czy ty sobie wyobrażasz, żebym ja poszła do łóżka z kimś, kto mi nie przyniesie kompletu badań?! Czasami bywa, że i rok nie uprawiam seksu! - powie Doda do umięśnionego mężczyzny, z którym umówi się na randkę na basenie.

ZOBACZ: Doda będzie szukała męża w telewizji! Poznaj szczegóły jej reality show

Ale nie o seks w tym programie chodzi. Doda naprawdę ma nadzieję, że pozna w nim godnego jej uczucia mężczyznę.

- Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy. Jestem wykończona psychicznie dlatego. Strasznie mnie to kosztuje – powie zapłakana piosenkarka. - Potrafię zabijać miłość. Musiałam się tego nauczyć po moim pierwszym byłym mężu. Bardzo go kochałam… - wspomni małżeństwo z Radkiem Majdanem (50 l.). - Chcę dostać partnera na życie! Więc to jest bardzo ważny dla mnie program! - mówi Doda.

Zobaczcie zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości".

Premiera już 3 września w Polsacie. Będziecie oglądać?

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki