Doda zaskoczyła fanów informacją o rozwodzie, a teraz zrzuciła prawdziwą bombę. "Czekałam na tę chwilę bardzo długo..."

2021-06-13 12:45
Doda cierpiała od miesięcy
Autor: Akpa Doda cierpiała od miesięcy

Informacja o rozwodzie Doroty "Dody" Rabczewskiej była prawdziwym szokiem dla fanów. Wszyscy myśleli, że jej związek z Emilem Stępniem układa się dobrze i jest szczęśliwy. Prawda okazała się inna. Nic jednak nie mogło przygotować miłośników piosenkarki na to, co stało się teraz. Doda postanowiła to ogłosić. "Czekałam na tę chwilę bardzo długo...", zaznaczyła we wpisie na Instagramie.

Dorota "Doda" Rabczewska i Emil Stępień wezmą rozwód - ta informacja, przekazana przez znaną i lubianą od lat piosenkarkę, zelektryzowała fanów w całej Polsce. Nic nie mogło ich jednak przygotować na to, co artystka ogłosiła teraz. To prawdziwa bomba! Fenomenalne wieści pojawiły się na Instagramie. "Czekałam na tę chwilę bardzo długo, czuję na nowo odwagę i spokój. Po 1,5 roku jestem gotowa. Muzyka znowu zakwitła w moim sercu", napisała Doda w mediach społecznościowych. Zdjęcie zamieszczone przez gwiazdę zostało wykonane w siedzibie wytwórni płytowej Universal, a już za dwa tygodnie Doda wystąpi na festiwalu Super Hit stacji Polsat. Wszystko wskazuje więc na to, że po blisko 1,5 rocznej przerwie Doda szykuje muzyczne nowości. Jej fani są zachwyceni. 

Doda rozstała się z mężem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE