Edyta Górniak: Pomogę Dodzie w rozwodzie

i

Autor: Jarosław Wojtalewicz/Akpa, Baranowski/Akpa Edyta Górniak: Pomogę Dodzie w rozwodzie

Edyta Górniak chce się pogodzić z Dodą! Odpowiedź Rabczewskiej was rozwali [WIDEO]

2021-08-27 5:50

Tego nikt by nie przewidział. Edyta Górniak (48 l.) po wielu latach konfliktu z Dodą (37 l.) chce się pogodzić! W dodatku chce ją wesprzeć w czasie rozwodu. - To bardzo przykre, że ją to spotkało - mówi naszemu dziennikarzowi Edyta Górniak. Poprosiliśmy o komentarz także Dodę.

Konflikt Edyty Górniak i Dody trwał wiele lat. Jak się zaczął?

- Od samego początku Edyta dyskredytowała mnie, śmiała się ze mnie, przezywała Doda-krowa, Doda-dorożka. To było idiotyczne w takim wieku. Mogłaby być moją matką - mówiła w jednym z wywiadów Doda, która nigdy nie pozostawała Edzi dłużna.

ZOBACZ TAKŻE: Staruszka poprosiła Majdana o pieniądze. Na zdjęciach widać, jak się zachował

I nic nie wskazywało na to, że przepychanki kiedykolwiek się skończą, bo gdy Doda w 2019 roku zaprosiła Górniak do udziału w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, ta odmówiła współpracy.

- Jest w Polsce znana jako osoba, która obraziła najwięcej osób w show-biznesie. Jest od wielu lat znana głównie z nieżyczliwości – powiedziała wtedy o Dodzie.

NIE PRZEGAP: Szok po latach dramatów i krzywd. Edyta Górniak przed kamerą wybacza Darkowi Krupie! TYLKO U NAS

Ale dziś wszystko się zmieniło. Gdy Edyta Górniak dowiedziała się o rozwodzie Dody z Emilem Stępniem, postanowiła ją wesprzeć. „Przytulam ją” - skomentowała na Instagramie. A nam mówi jeszcze więcej.

- Wiecie, to jest trochę tak, że każdy, kto przeszedł rozwód, wie, że to jest bardzo ciężki kamień. Ten ostatni czas zweryfikował bardzo wiele relacji i gdy usłyszałam, że ją też spotkał proces rozpadu rodziny, to to jest po prostu bardzo przykre. Tak po człowieczemu napisałam ten komentarz na Instagramie. Nawet nie u niej, bo ja nie widzę jej konta. Ona chyba mnie zablokowała kiedyś. Albo ja ją. No, nie ma znaczenia. To nie o to chodzi. Chodzi o to, że dzisiaj musimy się wspierać. To jest ostatni moment na człowieczeństwo – mówi Edyta Górniak w rozmowie z Adrianem Nychnerewiczem.

Skontaktowaliśmy się z Dodą, która ma krótką wiadomość do Edyty.

- Niech mnie odblokuje na Instagramie, żebym mogła podziękować jej za wsparcie osobiście, a nie na łamach gazety - powiedziała nam.

Edyta Górniak wyciąga rękę do Dody i do Dariusza Krupy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE