Ewa Gorzelak apeluje o pomoc mamom z Ukrainy

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express

Inspirująca historia

Ewa Gorzelak porzuciła karierę, gdy jej roczny synek zachorował na raka. Wiemy, co dziś robi gwiazda "Na Wspólnej"

2023-02-13 16:40

Ewa Gorzelak (48 l.), była gwiazda "Na Wspólnej", cieszyła się dużą sympatią wśród fanów. Musiała jednak porzucić karierę aktorską, by zająć się synkiem, który w wieku zaledwie jednego roku zachorował na nowotwór. Miał bardzo małe szanse na przeżycie, więc Gorzelak całkowicie mu się poświęciła. Wiemy, co dziś robi artystka i jak zakończyła się ta przejmująca historia.

Ewa Gorzelak zapowiadała się na świetną aktorkę. Była gwiazda serialu "Na Wspólnej" szybko zyskała sympatię widzów i nic nie zapowiadało tego, że prędko zniknie z ekranu. Dobrze rozwijająca się kariera została jednak przerwana przez smutne wydarzenia w życiu prywatnym Gorzelak. Aktorka musiała zrezygnować z występowania na szklanym ekranie czy na deskach teatru, bo - jak okazało się po latach - jej synek zachorował. Chłopiec miał zaledwie rok i trzy miesiące, gdy Gorzelak usłyszała straszliwą diagnozę. Nowotwór u podstawy czaszki, bardzo niewielkie szanse na przeżycie. Ewa Gorzelak wraz z mężem nigdy nie skorzystali z pomocy psychoterapeuty, więc do dziś zastanawiają się, czy tak naprawdę przepracowali traumę, jaka ich wtedy spotkała. Szczęśliwie ich synek wygrał walkę z rakiem, a Gorzelak postanowiła przekuć złe wydarzenia w coś dobrego.

Ewa Gorzelak porzuciła karierę, gdy jej roczny synek zachorował na raka. Wiemy, co dziś robi gwiazda "Na Wspólnej"

Ewa Gorzelak, chcąc pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, jak ona przed laty, założyła fundację, która pomaga chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Mało tego, ona i Zbigniew Dziduch, czyli jej mąż, grają też w teatrzyku dla dzieci.

"Przestrzeni mamy dużo, żeby się od siebie oderwać. Ja bardzo lubię przedstawienia, w których gra mój mąż, bo pomijając, że dobrze się przy tym bawimy, mam w końcu chłopa, który jest pomocą techniczną. Tęsknię trochę za przedstawieniami dla dorosłych. Sporadycznie gram w różnych produkcjach, przyznaję tęsknię za tym", wyznała Ewa Gorzelak w "Dzień Dobry TVN".

Fani trzymają kciuki, by wszystko w życiu aktorki ułożyło się dobrze.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Ewa Gorzelak apeluje o pomoc mamom z Ukrainy

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Mela Koteluk i Marcin Meller rozmawiają o wpływie muzyki na mózg, lęku przed śmiercią i sztucznej inteligencji.

MELLINA - talk show, jakiego jeszcze nie było. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają