Frytka wygrała z Pudelkiem. Nie dostała pieniędzy za seks w jacuzzi

2015-04-21 15:20

Frytka stoczyła bój z Pudelkiem.pl o swoje dobre imię. Czteroletni spór z portalem zaowocował wygraną. Plotkarskie medium musi przeprosić Frytkę za artykuły sugerujące, że stosunek, który Frytka odbyła w jacuzzi pod okiem kamer Big Brothera był opłacony oraz że nie sprzedawała swojej czci bogatym mężczyznom.

- Kochani wreszcie nadszedł ten dzień kiedy po wielu latach zmagań z oszczerstwami na mój temat wygrałam proces o naruszenie dóbr osobistych z portalem PUDELEK.PL . Naprawdę cieszę się, że sprawiedliwość wreszcie ujrzała światło dzienne. Wyrok Sądu jest prawomocny! - napisała Frykowska na Facebooku. Proces, który Frytka wytoczyła portalowi dotyczył oskarżeń Pudelka.pl o wzięcie przez Agnieszkę/Maję pieniędzy za uprawianie sławnego seksu w jacuzzi Big Brothera. " W okresie od 2007r. do 2008r. serwis internetowy Pudelek.pl opublikował naruszające dobra osobiste Mai Brzezińskiej (kiedyś Agnieszki Frykowskiej - przyp.red.) artykuły pt. "Macanie za tysiaka?", "5000 za seks w wannie?", "Za darmo czy za pieniądze", "Upadłeś na dno. Od spodu puka tylko Frytka", "Frytka przy nadziei", "Frytka jest sprzedajną dziwką". - czytamy w postanowieniu sądu. Batalia Agnieszki trwała cztery lata. Wyrok jest prawomocny. Pudelek musi przeprosić celebrytkę, która doznała nawrócenia w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym, a niedawno została mamą.

Zobacz: Maja Frykowska została mamą

Czytaj: Frytka z Big Brothera zrobiła RACHUNEK SUMIENIA! Czego żałuje?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE