Nie tak miało być! Powalające doniesienia o małżeństwie Grażyny Torbickiej!

2022-01-17 8:09
Grażyna Torbicka i jej mąż Adam Torbicki: nici z wielkich planów
Autor: AKPA Grażyna Torbicka i jej mąż Adam Torbicki: nici z wielkich planów

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam uchodzą za jedno z najbardziej zgranych i dopasowanych małżeństw w naszym rodzimym show-biznesie. Ostatnio w kolorowej prasie pojawiały się doniesienia o wielkich zmianach w ich życiu. Zgodnie z nimi para miała poważne plany noworoczne. Tymczasem wiele wskazuje na to, że ich realizacja nie dojdzie do skutku. Media właśnie obiegły powalające doniesienia o małżeństwie Torbickich!

Grażyna Torbicka i jej mąż świętowali niedawno 41. rocznicę ślubu. Są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, również dlatego, że ich relacja jest wolna od publicznych dramatów. Dziennikarka stara się trzymać w tajemnicy szczegóły ze swojego życia prywatnego. Czasem zdarza się jej jednak uchylić rąbka tajemnicy na temat jej małżeństwa. Grażyna Torbicka śmiała się, że jej związek przetrwa wszystko. Jest o tym przekonana od czasu, gdy jej mąż zgubił ślubną obrączkę.

- Pomyślałam wtedy, że skoro on nie ma obrączki, to ja też nie powinnam jej nosić. Wbrew przepowiedniom... dobrze nam to zrobiło. Obrączka jest próbą uczynienia z małżeństwa instytucji, a my, nie mając obrączek, wciąż możemy czuć się tak, jakbyśmy byli kochankami - mówiła w jednym z wywiadów Grażyna Torbicka.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski szczerze o swoich problemach finansowych. To koniec?

Torbiccy są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Jedynym ich problemem jest brak czasu. Adam Torbicki jest cenionym kardiochirurgiem i w pełni poświęca się swojemu licznemu gronu pacjentów. Grażyna Torbicka również nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, mimo że lata temu rozstała się z TVP. Dziś przeprowadza wywiady dla jednego z branżowych czasopism i aktywnie promuje polską kinematografię. Jakiś czas temu "Na żywo" donosiło, że dziennikarka namówiła męża, by otworzył prywatny gabinet lekarski. Dzięki temu para miała mieć dla siebie więcej czasu.

- Otworzy własny gabinet. I to jest zadanie także dla niej. On zajmie się załatwianiem wszelkich formalności zawodowych, a ona poszuka lokalizacji na gabinet. Para ponoć chciała otworzyć go w domu, jednak ostatecznie uznali, że byłoby to zbyt pracochłonne i czasochłonne. Chcą jednak, aby znajdował się w bliskich okolicach. Adam uważa, że jeżeli ktoś zechce do niego trafić, znajdzie go bez względu na to, gdzie będzie przyjmował - czytamy w gazecie.

Wygląda jednak na to, że wielkie plany na życiową rewolucję nie dojdą do skutku. Grażyna Torbicka rzuciła się w wir pracy, a jej mąż wciąż przyjmuje w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku oraz w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płucnych na warszawskiej Woli.

Myślicie, że w końcu uda im się znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu będą mieć dla siebie więcej czasu?

NIE PRZEGAP: Złowroga przepowiednia dla Polski na 2022 rok. Strzelą pioruny i czeka nas koniec?

Sonda
Lubisz Grażynę Torbicką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE