Gwiazdy przyszły na premierę „Ucha prezesa” [ZDJĘCIA]

2018-12-22 10:22
Gwiazdy na premierze Ucha prezesa
Autor: AKPA Gwiazdy na premierze Ucha prezesa

Na takiej fecie nie mogło zabraknąć największych polskich celebrytów! Mowa o premierze spektaklu „Ucho Prezesa, czyli scheda” w warszawskim Teatrze 6. Piętro. Pojawili się m.in. Edyta i Cezary Pazurowie, Małgorzata Socha, Joanna Moro czy Monika Olejnik. 

Popularny serial komediowy, który zrobił furorę w sieci, doczekał się swojej wersji na deskach teatru. W spektaklu tytułowy Prezes, które gra Robert Górski, postanawia sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Na scenie pojawiają się też Janusz Chabior, Cezary Pazura, Lesław Żurek czy Joanna Żółkowska. Nic więc dziwnego, że premiera spektaklu była tak huczna. 

Podczas premiery Teatr 6. Piętro wręcz opanowały gwiazdy polskiego show-biznesu. Pojawili się m.in. Edyta i Cezary Pazurowie, Małgorzata Socha, Joanna Moro czy Monika Olejnik. Nie zabrakło też Renaty Kaczoruk czy Aleksandry Żebrowskiej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE