Tak prezentowali się na ściance

Gwiazdy świętują 20-lecie "Na Wspólnej". Sylwia Gliwa zaskoczyła nietypowym dodatkiem do kreacji [GALERIA]

2023-01-27 19:35

"Na Wspólnej", jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w Polsce, kończy 20 lat! Z tej okazji odbyła się uroczysta impreza, na której nie mogło zabraknąć największych gwiazd tej kultowej telenoweli. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia w naszej galerii!

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w Polsce, który stacja TVN nadaje nieprzerwanie już od 20 lat. Pierwszy odcinek kultowej telenoweli został wyemitowany 27 stycznia 2003 roku. Dziś, po dwóch dekadach, ma on już 21 sezonów i 3550 odcinków! Miliony widzów wciąż z zainteresowaniem śledzą losy rodzin Zimińskich, Brzozowskich, Ziębów i Hofferów. 

20-lecie "Na Wspólnej". Gwiazdy błyszczą na ściance

W piątek, 27 stycznia odbyła się impreza z okazji 20-lecia "Na Wspólnej". Nie mogło zabraknąć na niej tortu przedstawiającego logo serialu, doskonale znanej wszystkim czołówki oraz gwiazd tej produkcji. Nie obyło się również bez wzruszających wspomnień i anegdot. Jak aktorzy wspominają ten miliony czas?

- 20 lat to więcej niż połowa mojego życia. Cudowni ludzie, wspaniałe emocje, wspomnienia. Grając w "Na Wspólnej" zdawałem maturę, brałem ślub. Zawsze była wspólnym mianownikiem wielu działań. Żartuję, że postać Igora jest przeklęta, bo wszystkie jego partnerki odchodzą. Jest dynamicznie! Zastanawiam się, co jeszcze wydarzy się u Igora. Zajmował się już chyba wszystkim - był lekarzem, piłkarzem, dziennikarzem, pracował nawet na platformie wiertniczej. Igor nie lubi spokoju - wyznał w rozmowie z Akpą Jakub Wesołowski, który od 20 lat wciela się w "Na Wspólnej" w Igora Nowaka.

Na ściance pozowali m.in. Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Mieczysław Hryniewicz, Waldemar Obłoza, Sylwia Gliwa, Lucyna Malec, Robert Kudelski i inni. Niektórzy postawili na klasyczne kreacje, a inni na nietypowe dodatki. Sylwia Gliwa, która w "Na Wspólnej" gra Monikę Ziębę, założyła srebrną suknię i czarny cylinder.

Zobaczcie zdjęcia z 20-lecia "Na Wspólnej" w naszej galerii!

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany