Kim jest partner Moniki Brodki? Wreszcie pokazali się razem! Mężczyzna współpracuje z innymi gwiazdami

2021-06-29 16:37
Kim jest partner Moniki Brodki?
Autor: AKPA Kim jest partner Moniki Brodki?

Monika Brodka nie afiszuje się swoim życiem prywatnym. Jej jedynym głośnym związkiem był ten lata temu z Janem Wieczorkowskim. Od kilku lat serce Brodki należy do przystojnego artysty, który współpracuje z wieloma innymi gwiazdami. Kim jest partner Moniki Brodki? Zakochani pokazali się w końcu razem! Zrobiono im zdjęcie podczas wywiadu, którego wspólnie udzielali. Opowiedzieli o wspólnym życiu, o tym co ich łączy - również w pracy. Zobaczcie Brodkę i jej partnera.

Monika Brodka skupia się na swojej twórczości, która obfituje w nowe projekty. Niedawno w serwisie YouTube artystka opublikowała nowy utwór pt. "Game Change", który wzbudził ogromne zainteresowanie fanów Brodki. W teledysku pojawił się znany gwiazdor! Piosenkarka zajęła się koncepcją oryginalnego klipu przy udziale swojego chłopaka! Monika Brodka tworzy z nim związek od 2017 roku. Mowa o Przemysławie Dzienisie, który jest fotografem. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Oboje wspierają się w działalności artystycznej. Brodka była związana w przeszłości z aktorem Janem Wieczorkowskim. W końcu w sieci pojawiło się jej wspólne zdjęcie z obecnym partnerem. Udzielili również wywiadu dla tokfm.pl. Zakochani opowiedzieli m. in. o pracy nad teledyskami oraz o wydanej niedawno płycie „BRUT”. Partner Brodki pracował również nad klipem dla Krzysztofa Zalewskiego. Jak wygląda codzienność w życiu piosenkarki i jej chłopaka:

Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu. Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy. To jest codziennie w naszych rozmowach. Monia ma bardzo jasno sprecyzowane pewne pomysły, które muszą się gdzieś zawrzeć, a ja jestem od tego, żeby te pomysły przeprowadzić, żeby one się czytały w miarę logicznie i komunikować ekipie to, co Monia ma na myśli tak bardziej technicznie.

Poniżej ich wspólne dzieło - teledysk do utworu "Game Change". Posłuchajcie i zobaczcie!

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!

ZOBACZ: Co się stało z szyją Beaty Kozidrak? Krystyna Pawłowicz zareagowała na wygląd gwiazdy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE