To wyglądało groźnie

Małgorzata Opczowska w tarapatach! To mogło skończyć się tragicznie

2022-07-26 9:22

Małgorzata Opczowska (33 l.) znalazła się w gigantycznych tarapatach. Prezenterka "Pytania na śniadanie" tuż po nagraniu programu stoczyła heroiczną walkę z ruchomymi schodami. Nie obyło się jednak bez ofiar, bowiem ucierpiał strój gwiazdy TVP.

Małgorzata Opczowska od dwóch lat umila widzom TVP poranki, gdyż można ją oglądać w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". Na antenie stacji zazwyczaj występuje w towarzystwie Łukasza Nowickiego. Ostatnio doszło do wpadki prezenterki śniadaniówki na antenie. Przez przypadek zjadła ona ostrą papryczkę, a jej miny były... bezcenne. Teraz przydarzyła jej się kolejna. Tym razem stało się to, kiedy kamery w plenerowym studiu zgasły. Małgorzata Opczowska jechała ruchomymi schodami, kiedy fragment jej zjawiskowej, kobaltowej sukni wkręcił się w mechanizm. Choć prezenterka nie traciła dobrego humoru, to sytuacja była bardzo groźna. Niejednokrotnie już w mediach można było usłyszeć o incydentach z udziałem ruchomych schodów.

Przeczytaj także: Małgorzata Opczowska bardzo cierpi: Serce mi pęka. Nie śpię po nocach

W @pytanienasniadanie jest wesoło i radośnie, ale po zakończeniu programu też zdarzają się przygody. Że tak powiem dałam się wkręcić ??? A dokładnie suknia wkręciła się w schody i tak utknęłam. A koledzy? No cóż.. widać jak spieszą z pomocą ??? @mr.white_pns filmuje z poświęceniem całe zajście, a @lukasz__nowicki jak zawsze dba o dobry humor - skomentowała Opczewska na Instagramie.

Małgorzata Opczowska najadła się strachu. Choć później całą sytuację komentowała z rozbawieniem, to początkowo jej mina była nietęga. Dodatkowo zniszczona suknia również nie poprawiła jej humoru. Tak czy inaczej, prezenterka miała bardzo dużo szczęścia. Ta niebezpieczna sytuacja mogła doprowadzić do ogromnej tragedii. Wierzymy, że gwiazda TVP wyciągnie wnioski i następnym razem skorzysta z windy. Tym bardziej, że sandały na szpilce podczas korzystania z tego środka "transportu" również są niewskazane, o czym świadczą zakazy znajdujące się przy wejściu na schody...

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub! Zostaną rodzicami?
Sonda
Lubisz Małgorzatę Opczowską?