Matura 2022. Zobacz, które dzieci gwiazd zdają egzamin dojrzałości

2022-05-03 18:08
Monika Mrozowska, Dorota Naruszewicz, Odeta Moro
Autor: Piotr Podlewski/AKPA, Jacek Kurnikowski/AKPA Monika Mrozowska, Dorota Naruszewicz, Odeta Moro

W tym roku maturę zdają uczniowie urodzeni w 2003 roku. Wśród maturzystów są Karolina Szaciłło - córka aktorki Moniki Mrozowskiej, Sonia Figurska - córka dziennikarzy Odety Moro i Michała Figurskiego, Fabienne Wiśniewska - córka Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, Jerzy Ohme, syn prezenterki "Dzień dobry TVN" Małgorzaty Ohme oraz Nina - córka aktorki Doroty Naruszewicz i prawnika Tomasza Żórawskiego.

Znaną maturzystką jest także piosenkarka Zuzanna Jabłońska, finalistka pierwszej edycji The Voice Kids. Przegrała wówczas z Roksaną Węgiel. Tegoroczna maturzystka X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, nie ukrywa, że choruje na zespół Tourette’a. Maturę zdaje także Julia Zielińska, młoda aktorka, która w serialu "Barwy szczęścia" gra postać Luizy.

Córka Moniki Morozowskiej to abiturientka XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie. Karolina Szaciłło swoją studniówkę miała... w marcu. - Poproszę relanium, melisę #whatever Dla mnie. Matki. Za tydzień matura. Jesssu jak ja się mam tak denerwować cztery razy, to dziękuję pięknie - pisała aktorka znana z "Rodziny zastępczej" na Instagramie. Mrozowska pojechała razem z córką na krótkie wakacje do Hiszpanii.

Matura 2020: Dzieci tych gwiazd miały przystąpić do egzaminu. Dlaczego niektórzy zrezygnowali

Nina Żórawska, córka Doroty Naruszewicz, uczęszczała z kolei do Szkoły Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II.  O szkołach średnich Sonii Figurskiej i Fabienne Wiśniewska. Córka Michała Figurskiego wcześniej chodziła do prywatnej szkoły Didasko. W 2016 roku prowadziła reaktywowany Teleranek.

Znani maturzyści. Córka Królikowskiego, Przybylskiej i syn Wiśniewskiego stają przed egzaminem dojrzałości [GALERIA]

Sonda
Czy matematyka powinna być przedmiotem obowiązkowym na maturze?
Maturzyści z Warszawy opowiadają o egzaminie z języka polskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE