Kusiły nas, zarobiły po pół miliona

i

Autor: Apart materiały prasowe Trzy królowe Bożego Narodzenia - Lewandowska, Socha i Maffashion

Tyle Lewandowska, Socha i Wieniawa zarobiły na święta na BIŻUTERII. Kwota zwala z nóg! [LISTA ZAROBKÓW]

2021-12-27 5:27

Małgorzata Socha (41 l.), Julia Wieniawa (23 l.) i Anna Lewandowska (33 l.) - wielkie gwiazdy, które nawet na święta okazały się zaradne. I to jeszcze jak. Nie czekały na prezenty, same zabawiły się w świętego Mikołaja. No i zarobiły pieniądze, o jakich możemy pomarzyć!

I to się nazywa klawe życie. Kiedy większość rodaków wydawała w pocie czoła zarobione pieniądze, Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska je zarabiały. I to jeszcze jak! Najbardziej obrotne polskie gwiazdy wzbogaciły się na święta o zawrotne kwoty. Oczywiście nie na piękne oczy. Musiały trochę popracować. Przed świętami byliśmy wręcz bombardowani reklamami. Nic dziwnego, to czas prezentów i trzeba odpowiednio kusić ludzi, aby wydali swoje pieniądze. Jak się okazuje, najlepiej do tej roli przygotowali się producenci biżuterii – zaangażowali do reklamy największe polskie gwiazdy i nie szczędzili na to grosza. Małgorzata Socha (41 l.), Julia Wieniawa (23 l.) i Anna Lewandowska (33 l.) dostały za świąteczne kampanie reklamowe po pół miliona złotych!

Trochę słabiej, ale równie imponująco poradziły sobie Agnieszka Dygant (48 l.) i Maffashion (34 l.). Aktorka kusiła siecią komórkową, a blogerka bielizną. Co ciekawe, w zestawieniu nie ma prawie panów. Jedyny, który może się pochwalić dobrym zarobkiem, jest Piotr Rubik (53 l.), który zarobił 100 tys. zł, ale na spółkę z żoną Agatą (35 l.)

Tak zarabiały na święta w 2021 r.

Małgorzata Socha (41 l.) - 500 tys. zł (biżuteria)

Julia Wieniawa (23 l.) - 500 tys. zł (biżuteria)

Anna Lewandowska (33 l.) - 500 tys. zł (biżuteria)

Agnieszka Dygant (48 l.) - 300 tys. zł (Telefonia komórkowa)

Maffashion (34 l.) - 200 tys. zł (bielizna)

Pierwsze święta Ewy Krawczyk bez męża. Spędzi je samotnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE